Příspěvky uživatele - 37.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružiník beztrnný, 5.3.2021
Asi po 7 letech pěstování a 2 letech váhání jsem před týdnem ostružiník "Thornfree" zlikvidoval. Rostl sice moc pěkně a mohutně, ale chuť to nemělo skoro žádnou (vůbec ne ostružinovou). Takové kyselé nebo vzácně i sladké ovocné něco, bez charakteru.... celý příspěvek >
Řez nových rostlin révy, 1.3.2021
Taky takovouto větvičku považuji za naprosto zdravou. Dokud je na řezu zelená barva, je houževnatá a nedá se snadno ulomit, tak je v pořádku.  Slabé konce velmi dlouhých šlahounů jsou uschlé, hnědé a velmi snadno se ulomí a upadnou. Tohle... celý příspěvek >
Jaká je na kmínku nemoc?, 1.3.2021
Jsem naprostý laik, ale tohle mi připadá, že pod kůrou je nějaký Olgoj chorchoj. Vypadá to, jako by měl pod kůrou cestičky a tunely. Nevypadá to dobře. Jednou jsem dosti podobně napadený stromek (jabloň) likvidoval a uvnitř byli bílí... celý příspěvek >
Polyversum biofungicid, 12.5.2013
V každém případě polyversum brzy uhyne - kde je to uvedeno? Zatim jsem nikde necetl, ze Polyversum pod vodou brzo uhyne ani to neodpovida moji zkusenosti a Vy s tim zadnou zkusenost (s dlouhodobym namacenim) nemate. Davam ji do destove vody ze... celý příspěvek >
Odrůdy kanadských borůvek, 12.5.2013
Dik za odpoved, clanek naposto pefrektni. Pouzivate ke hnojeni i mocovinu nebo smes mocoviny se síranem amonným? Nejaka prakticka tabulka s doporucenymi udaji pro amaterske pestitele by nebyla? J.R.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika