Příspěvky uživatele - 195.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Účinky stimulátora rastu pri zakoreňovaní odrezkov, 23.7.2013
V záhrade som našiel zlomenú černicu (tohtoročné zelené výhonky), tak som využil príležitosť - narobil som odrezky, ktoré som dal do stimulátora rastu koreňov (AS 1) a dal do zmesi rašeliny s kompostom. Robil som to síce prvý raz, ale zatiaľ sa zdá,... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 8.6.2013 Obsahuje fotku
Je veľmi pravdepodobné, že rovnaká odroda sa na rôznych miestach výsadby správa rôzne. Určite bude mať vplyv nadmorská výška, či je strom nasadený v mieste chránenom zo severu, kvality pôdy a podobne. My napríklad máme dve čačanské lepotice a... celý příspěvek >
Hitparáda odrôd sliviek podľa reálnej skúsenosti, 11.5.2013
Zaujímalo by ma, aké je podľa Vás poradie odrôd sliviek z hľadiska chuti. Chcem totiž kúpiť nejaké nové stromčeky a veľmi by mi to pomohlo sa zorientovať. To čo sa oficiálne uváddza o jednotlivých odrodách je skoro to isté a nedá sa podľa toho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika