Příspěvky uživatele - 93.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy a jak rozsadit levanduli?, 13.3.2013
Zdravím všechny bylinkáře.loni jsem si v zahradnictví koupila malou rostlinku levandule.zasadila jsem ji na skalku aihned se začla krásně rozrůstat.na konci léta z ní byl už široce rozrostlý keřík a měla nádherně vonící fialové květy.potřebovala bych... celý příspěvek >
Co nasadit po gladiolách, 12.3.2013
děkuji za odpověďi. mečíky jsem vytáhla protože cibulky lezly ven a byly úplně shnilé.taky to nechápu.vkvětu byly mečíky s tmavými jakoby uschlými okraji už když se rozvíjely.celá rostlinka pak padala na stranu, listy křivolaké, nažloutlé,některé... celý příspěvek >
Co nasadit po gladiolách, 12.3.2013
Dobrý den.jsem začátečnice v zahradnictví a pěstování okrasných kytiček.Loni jsem měla v záhonku mečíky.Ale protože květy nebyly příliš hezké, rozhodla jsem se je po odkvětu na podzim ze země vytáhnout a letos bych ho chtěla osázet nízkými i vyššími... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika