Příspěvky uživatele - 156.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vřetenová ruční sekačka, 24.7.2013
Ahoj zahradníci, založila jsem si trávník a blíží se doba prvního sečení. Je to malá plocha, cca 80 m2, rovinný terén. Přemýšlím o vřetenové ruční sekačce (záběr 40mm vč. sběrného koše), máte někdo zkušenosti? Budu ráda za všechny vaše postřehy,... celý příspěvek >
Řízkování muškátů, 7.5.2013
Jardo, díky moc! Zkusím to a uvidíme :)
Řízkování muškátů, 7.5.2013
Hezký den všem zahradníkům, chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s množením muškátů řízkováním tak, že dáte řízky zakořenit do vody a až poté sázíte... A ještě jeden dotaz, když si zakořeněný řízek zasadím, bude ještě letos kvést,... celý příspěvek >
Sloupcovitá jabloň, 3.5.2012
Hezký den, na podzim jsem vysadila sloupcovitou jabloň a teď mi k mému milému překvapení krásně kvete. Je tak 50cm vysoká, ale mám problém, vypadá to, že jí umrzla horní špička, tak cca 5 cm, co s tím? Někde jsem četla, že terminál se nesmí... celý příspěvek >
Zavaření pálivých papriček, 26.7.2011
Dobrý den, nemáte recept na zavaření pálivých papriček? Nějaký osvědčený... děkuji moc! Eva
Už kvetou kaktusy, 17.6.2011
Teda pane Jančo, s Vámi já se rovnat nemůžu, já mám pidi sbírku, jsem začátečník. Mě kvést terpve začínají, doufám, že letos pokvete většina mé sbírečky :). Máte je všechny nádherné a zdravé, jen tiše závidím!!! Hezký den Eva
Už kvetou kaktusy, 16.6.2011 Obsahuje fotku
další...
Už kvetou kaktusy, 16.6.2011 Obsahuje fotku
detail
Už kvetou kaktusy, 16.6.2011 Obsahuje fotku
Už vám začínají kvést? Přidejte foto! :) Hezký den Eva
Jarní výsadba malin, 18.5.2011
Děkuji za odpovědi, zkusím to a budu doufat :). Byla by to věčná škoda, kdyby se neujaly! Hezký den Eva
Jarní výsadba malin, 17.5.2011
Dobrý den, prosím můžu vysadit maliník i teď z jara? Přežije? Dostala jsem od kolegy a je mi ho líto vyhodit! Je mi jasné, že plodit tento rok nebude, ale jde mi o to, jestli vůbec přežije... děkuji za vaše odpovědi!!! Eva
Maliník a Ostružiník, 16.5.2011
Hezký den, moc vás všechny prosím o radu. Začínám s pěstování malin a ostružin a vůbec netuším, kdy je správně vysadit, zda potřebují oporu a čim a kdy přihnojovat? Taky by mě zajímalo, jestli když je zasadím k zídce se sousedem, zda prorostou i k... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika