Příspěvky uživatele - 107.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nero vs. Alden, 14.9.2013
Prosím, v jaké nadm. výšce Alden pěstujete? Mám svah jz, 43O m n.v. Dozraje?  Děkuji. ZT
Aku nůžky na živý plot, 2.9.2013
Je po sezoně a tak jdou ceny dolů. Potřebuji aku nůžky na živý plot - kterým se mám vyhnout? Mám vyhlídnuté Falkenmen s lion baterií... Děkuji. ZT.
Krasava, 1.9.2013
Krasavu jsem ochutnala včera díky sousedovi, 450 m n.v. Jemu nechutná, mně velice. Má úrodu prvým rokem, kadeřavost minimální, plody krásné. Neví, na jaké podnoži ji má, ale nevypadá, že by chtěla být velkým stromemSkutečně mi chutí připomíná... celý příspěvek >
Baycor 25 WP, 5.5.2013
pro KUKY - děkuji, a můžu přidat i Kristalon plod-květ při postřiku Talentem? A není už pozdě, když padají poslední okvětní lístky? Problém se vyskytuje každoročně -  pokud postřik nepoužiju, z nádherně nakvetlé třešně nesklidím téměř nic...
Baycor 25 WP, 5.5.2013
...třešeň /Kareška, Těchlovam/ plně zakvete, jsou malé plůdky, ale ty pak opadnou a zůstane jenom hodně málo plodů. Když jsem byla na přednášce p. Rotha, poradil Rovral, že jde o monolii...
Baycor 25 WP, 5.5.2013
co teď na třešeň, když se Baycor přestal vyrábět? Používala jsem sice Rovral, ale ten jak je uvedeno na obalu může způsobovat rakovinu, a s tou už bohužel zkušenost mám, takže neee. Třešně odkvetly v době květu, bohužel, ale pokud nepostříkám vůbec,... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 25.3.2013
ozývám se znovu a prosím alespoň o nějakou radu -  doporučení. Vysela jsem nyní naposled, snad to rajčata ještě doženou... určitě neusychají při nedostatku vody, jsou v průhledných pidikelímkách, kde vidím prostup vody i kořínků. Mám k těm 20... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 23.3.2013
.. tak to jste na tom celkem dobře. Já už vysévám potřetí. Krásně naklíčí, v sadbovačích supr. Pak přesazuji při zhruba 4 pravých lístcích, krásné, pevné rostlinky. Ale ať přesadím do čehokoliv - výsevní substrát, krtince s kompostem, Universal,... celý příspěvek >
Koriandr, 23.1.2013
Velice děkuji za reakci, takže do květníku na okno v zimě to zřejmě smysl nemá, nicméně se o to pokusím.
Koriandr, 23.1.2013
Začala jsem sledovat v TV Vaření s James Olivierem. Velice často používá nať koriandru, tak jsem rostlinku v květináči koupila v marketu, během dvou dnů ale zvadl, takže jsem ho nestačila ani použít. Koupila jsem si proto semínka, ale vyobrazení na... celý příspěvek >
Kapia, odrody a sposob pestovania, 19.1.2013
Ráda bych se vrátila k tématu kapií. Do jaké nadm.výšky je možné kapie pěstovat venku - jz svah? A jak dopadla u vás jejich úroda v loňském roce? Loni jsem si do skleníku vysadila výpěstky kulatých kapií ze semínek kapií z marketu, a na každé... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika