Příspěvky uživatele - 159.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 23.1.2014
Zkoušel jsem dusíkaté vápno, dal jsem do každé nory po dvou lžících vápna a přelil vodou, následně přikryl těžkou dlaždicí - bez efektu, krtčí hromádky jsou hned vedle dlaždic. Nedoporučuji tedy návod mladého chemika, půjdu do expanzního... celý příspěvek >
Polyversum biofungicid, 12.5.2013
To opravdu nemohu vědět. Ale polyversum je parazitická houba, která parazituje na mnoha druzích jiných hub. Pokud tento substrát nasypete do čisté vody a i kdyby v tom subtrátu bylo třeba i něco málo z čeho by mohla žít (vzhledem k tomu, že se musí... celý příspěvek >
Polyversum biofungicid, 5.5.2013
Chtěl bych Vám citovat výrobcem daný postup při postřiku(tedy alespoň tu část o době použitelnosti): "promíchaný roztok je třeba spotřebovat do 10 hodin od prvního namočení přípravku ve vodě" z čehož plyne, že skladovat houbu někde v barelu... celý příspěvek >
Polyversum biofungicid, 5.5.2013
Na jahody je třeba aplikovat zavčas. Ideálně asi ještě před začátkem kvetení (tak to udělám letos). Loni jsem to koupil a aplikoval teprve 2 týdny před sklizní a mnhé už asi byly napadeny a celé zbělaly (vypadaly jako houba). A mnohou popat tou... celý příspěvek >
Který z křovinořezů Solo, 31.3.2012
Děkuji za odpověd a jaky nazor mate na husqvarna 235R da se sehnat, ale už se neděla. váham Solo 154sb nebo Husqvarna 235R cena skoro stejná nemluvím o obsahu a výkonu to se neda srovnat na druhou stranu 235R je starý osvětšený stroj tak nevím.radte... celý příspěvek >
Který z křovinořezů Solo, 31.3.2012
Vidim že tomu rozumíte napište, jaky jerozdíl co znamena u Sola-sb u 154 Profi a u 154sb je docela velky cenový rozdíl a přitom pišou že motorova jednotka je stejna tomu nerozumím amate pravdu moje stara 134 je opravdu profi, ale za 16 let už... celý příspěvek >
Který z křovinořezů Solo, 31.3.2012
Prosím M.P. až si koupíte solo 154sb dejte vědet, jak to vypada silně o něm uvažuji mam 134. s motorem Solo a do kawasaky mam strach jít. doufam že se ta firma nepohoršila, ale se 134 jsem za ty roky nasekal mnoho. dík Binja.
Křovinořez Solo 134 - problém, 31.3.2012
Mam solo 134 16 let itento problém jsem řešil nejdříve jsem šteloval oba šrouby benzin vzduch většinou to je ono, ale marně nakonec se zjistilo že filt v nadrži velikosti kostky cukru je tak zanesený že propouští jen nepatrne množství benzinu na... celý příspěvek >
Křovinořez Solo 134 - problém, 31.3.2012
čau Marku měl jsem stejný problem benzinový šrub byl špatně nastaven teklo tam moc benzínu zahlcovalose to Binja.
Který z křovinořezů Solo, 31.3.2012
Mam Solo 134 16 roků a pořád seka potřebuji silnější asi 154sb dost mě zarazilo že říkaj že se solo pohoršilo solo134 ještě dělaj a je drašší než 154sb přitom má o dost menší obsach.
Množení řízkováním, 24.5.2011
ja si mnozim sama a to aby mela ruze 3 ocka ustrihnu kvet a jeste co zustanou listky tak v pulce zastrihnu dam do zeme a nasadim lahev a to tak ze uriznu spodek a vicko musi pryc aby mohla dychat a dari se
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika