Příspěvky uživatele - 42.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím ošetřit zahradní lavici, 11.4.2016
No jo, máte pravdu. Ale má to svou logiku. Z jiného fóra, kde jde editovat příspěvky libovolně(pouze se tam objeví zmínka, kdy a kolikrát bylo editováno) vím, že se občas stává, že na něco reagujete a původní pisatel po vašem (většinou... celý příspěvek >
Čím ošetřit zahradní lavici, 11.4.2016
To jste asi mohl rovnou opravit v původním příspěvku. Logika a řazení příspěvků je tu dosti netradiční a u delšího vlákna už se na opravu na Lignofix někdo vůbec nemusí probojovat.
Čím ošetřit zahradní lavici, 11.4.2016
Někdo přísahá na olej, někdo na silnovrstvou a jiný na tenkovrstvou lazuru. Všechno se musí obnovovat a nic není dokonalé. Na smrkový zahradní nábytek používám obyčejnou syntetickou tenkovrstvou tmavou lazuru Luxol Palisandr (z historických... celý příspěvek >
Koupili jste někde podhoubí?, 3.4.2016
Prodej podhoubí hřibovitých hub je podvod.Tyto houby nelze uměle pěstovat.  Ale funguje to tak už léta(ten prodej) a je to velmi výnosná činnost bez rizika. Jen na to musí být žaludek. Návod na pěstování hub je napsaný tak fikaně, že vám vlastně... celý příspěvek >
Presadenie čerešne, 1.4.2016 Obsahuje fotku
Nevím, jak na tom je která podnož, ale pokud máte kámen až v 1m, tak jste na tom v porovnání s mými podmínkami docela dobře. Já mám ztvrdlý písek (spíš už kámen pískovec) asi od 60cm hlouběji. Před 2 lety jsem rušil letitou třešeň a velmi mě... celý příspěvek >
Omezení růstu, podpora kvetení, 30.3.2016
To se nám stává taky - zakoupíme krásnou zelenou kompaktně stavěnou rostlinku a doma se to časem dost změní. Kytka se vytáhne, vybledne, ztratí schopnost bujně kvést nebo růst jak má. Vždycky jsem to přisuzoval spíš tomu, že ji pěstovali ve... celý příspěvek >
Ochrana plotu proti prorůstání živého plotu, 22.3.2016
Z čehož je vidět, že co jeden považuje za výhodu (krášlící zelená stěna zdarma), druhý považuje za nepříjemnost (nutnost stříhání a úklidu). Ten samý plot.  Doporučuji to vnímat jako výhodu a bude oboustranná spokojenost.  
Ochrana plotu proti prorůstání živého plotu, 21.3.2016
A se sousedem se normálně bavíte?  Není s ním možná domluva?  Že by to ještě včas přesadil? Nebo postavil plot z plného materiálu. Jinak totiž nevyhraje ani jedna strana a obávám se, že to skončí stížnostmi na obecním úřadě nebo... celý příspěvek >
Vyžrané květní pupeny, 20.3.2016
Takhle od špičky a s dolíkem dovnitř by asi broskvoň pupen abortovat neuměla. Tak si tak říkám, že mám štěstí, že moje maličké broskvoňky zatím podobná potvora nenavštívila. Člověk se s tím na jaře několikrát stříká, protože neví kdy je ten... celý příspěvek >
Nove prirustky na stromu cons nima?, 20.3.2016
Taky jsem amatér, ale "antény" jsou zřejmě obyčejné  "vlky". Předpokládám, že myslíte prutovou anténu a ne třeba yagi či HB9CV. A proč je lidi nechávají?  Podle mě proto, že stromek na jaře "řádně" ostříhali jak jsou zvyklí (tj.... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 19.3.2016
Ruj vlasatá?
Prosím o identifikaci, 13.3.2016
Ad 1) Pan Josef píše krabilice nebo tetlucha. Mám to na pozemku taky, ale že by to byla přízemní rostlinka? Když se jí to dovolí a zapomene se na ni, vyroste přes půl metru i víc. Nedá se snadno vytrhnout, musí se vydolovat pomocí vypichováku. Asi... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci, 13.3.2016
Hyacintovec?
Ořešák Mars - nepravidelný růst - obří přírůstek, 10.3.2016
Zkusím to zopakovat, jestli jsem to pochopil správně.  Čtyři loňské větvičky jsou rostlé příliš strmě nahoru a mám je časem uříznout, protože už je pozdě na nápravu. Původně jsem v té výšce asi 130cm chtěl začít patro.  Když chci... celý příspěvek >
Ořešák Mars - nepravidelný růst - obří přírůstek, 8.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, v listopadu 2014 jsem zasadil ořešák Mars (špičák) a během jara a léta 2015 stromek celkem nepatrně přirůstal až asi do začátku srpna 2015, kdy měl jen asi 15-20cm dlouhé větvičky. Terminál byl jakýsi zakrnělý a nerostl, měl jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika