Příspěvky uživatele - 236.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
motorova kosacka aj do svahu, 2.5.2008
Sekaček s motorem Honda GCV160 je na trhu hodně a rozhodně ne jen ta od Flymo.  Sám mám HRZ536 TDEA přímo od Hondy za necelých 20 tisíc. Výrobce zaručuje dostupnost do 20° trvale a 30° krátkodobě po dobu několika sekund. Mazání má tento... celý příspěvek >
Má u Vari motor Honda nějakou jasnou výhodu proti dvoutaktu?, 27.4.2008
Svahová dostupnost motorů Honda je určitě lepší než průměr běžných čtyřtaktů do sekaček, na druhé straně však není nějak závratně vysoká, což je právě důvod, proč váhám mezi Hodnou a dvoutaktem.  Vlastním sekačku přímo od Hondy, která používá... celý příspěvek >
Má u Vari motor Honda nějakou jasnou výhodu proti dvoutaktu?, 24.4.2008
Řeším následující problém. Dosloužil mi starý dvoutakt JIKOV u Terra-VARI a já teď zvažuji, zda je lepší prostě koupit nový dvoutakt nebo koupit Hondu GCV160, jehož cena je jen o trochu vyšší a převodovku DSK317 nechat předělat na DSK317/S, což by se... celý příspěvek >
Už někomu shořela sněžná fréza s motorem Briggs a Stratton?, 23.2.2008
Při hledání informací o motoru na své fréze jsem náhodou narazil na americkách stránkách Briggs a Stratton na upozornění, že prakticky u všech motorů pro sněžné frézy vyrobených v posledních několika letech  hrozí při startu  nebezpečí... celý příspěvek >
Vyžínače a křovinořezy Stiga, 11.1.2008
Mám elektrický akumulátorový vyžínač STIGA a je na něm přímo napsáno, že je vyroben tchajwanskou firmou Ecostar pro STIGu.  Po krátkém pátraní jsem zjistil, že na mimoevropských trzích nabízí tento tchajwanský výrobce tento vyžínač pod vlastní... celý příspěvek >
sněhová fréza, 17.12.2007
Jelikož také uvažuji o koupi nějaké frézy a sháním informace o různých značkách, chtěl bych se zeptat autora diskusního příspěvku, který hovoří o velmi špatné zkušenosti s frézami Stiga, zda skutečně myslí švédského výrobce Stiga nebo zda hovoří o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika