Příspěvky uživatele - 20.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 3.5.2013
Zdravím P.Polehla má pádný duvod s obavami. Ja jsem dělal na okresní výstavách dohled nad správností popisu odrud a kolikrát jsem se nestacil divit při nerozhodnosti určení odrud co mi to zpusobuje. Ale přišel jsem na to a někteří se divily jak... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 3.5.2013
Zdravím Je smutné, že máte takovou zkušenost s e- schopem a jejich zásilkou, ale ja mám zase dlouholetou dobrou zkušenost s prodejstromku.cz . Stromky mi zaslali vždy v perfektní kvalitě jak kořenů, zabalení, tak i označení na štítku.... celý příspěvek >
Mýtus Strýmka, 3.5.2013
Zdravím Tak to jste šťastný člověk. Zajímalo by mě jestli v tuto dobu a z přirozeného sklepa je chuťově lepší Strýmka nebo Idared. Vydrželi Vám i jinné odrudy až do teďka? sadař vlada
Gala, 3.5.2013
Zdravím Letos jsem dal Gale novou šanci a znovu jsem ji zasadil a jsem zvědavý jestli změní moje minění. Zajímalo by mě vaše mínění na tuto odrudu a zkušenosti s ní. sadař vlada
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 3.5.2013
Zdravím Vaše dilema je úplně jednoduché. Mezi těmito odrudami je obrovský rozdíl.  Už na první pohled v habitu je rozdíl. Parména zl. má korunu vějířovitou a většina větví je ve stejné rovině bez jasného terminálu. Jednotlivé větve mají... celý příspěvek >
Produkta a Karmína, 3.12.2012
Zdravím Nesmíme zapomenout na to, že odrúdy Produkta a Karmína a to i s Primou, Jolanou, Melodii...  jsou rezistenti první konzumovatelné linie což se současnými rezistenty nedá vúbec srovnávat a ani pochybovat. Jsou to pramáti dnešních... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika