Příspěvky uživatele - 217.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník zničený divokými prasaty, 1.5.2013
Já v té době moc finančně neinvestoval. Nebylo taky do čeho... Jen čas, nervy, práci a co se dalo "sehnat"... Ale jinak absolutně souhlasím s kolegou nahoře. Je to marné, marné a marné... A potvrzují jeho slova, že zvěř se na určité vjemy... celý příspěvek >
Plodový myrobalán, 1.5.2013
Je až neskutečné jaký je podnožový myrobalán vitální dřevina a jak dokáže za relativně krátkou dobu zaplevelit sad. Nechal jsem ho pár let růst ať mám podnože pro roubování. Na druhou stranu jsem tím i omlouval včasnou likvidaci jeho výmládků,... celý příspěvek >
Trávník zničený divokými prasaty, 1.5.2013
Zdravím "přátelé myslivosti". V mém okolí se používají k ochraně brambor děrované PET láhve s chemický neupravenými vlasy. Na ty vlasy by nemělo pršet. Zda to funguje nevím, protože se to dělá preventivně a není tak přesvědčivě dokázan jejích účinek.... celý příspěvek >
Krovinorez Husqvarna 327Rx vs. Stihl FS 87 alebo FS 90?, 15.7.2012
To ani není důležité, zda o 20min déle. Ostatní už je na tazateli.
Krovinorez Husqvarna 327Rx vs. Stihl FS 87 alebo FS 90?, 15.7.2012
Já bych to kolem 1 hod také odhadoval, srovnávám s tím, že seču meze. 1 hod po prvním sečení.
Krovinorez Husqvarna 327Rx vs. Stihl FS 87 alebo FS 90?, 15.7.2012
To se shodneme, ale uznejte, že na 400m2 si nebude kupovat 4510, může samozřejmě, ale je to zbytečné. A výběr je ze značkových strojů.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika