Příspěvky uživatele - 220.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sedmiletý Rubín má pouze 10 plodů, 16.10.2013
Přiznám se, že řez jabloní není moje silná stránka. S odrůdou Rubín na podnoži MM106 jsem si dlouho nevěděl rady. Letorosty byly pokaždé tak dlouhé že jsem je nemohl nechat v celé délce ale po zkrácení zase neměly květní pupeny. Po seříznutí na patku... celý příspěvek >
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 12.9.2013
To že jsou plody odrůdy Bejbino u mne větší je asi dáno způsobem výsadby (rostlina má bohaté kořeny po celé délce která je v zemi), dále množstvím kompostu které k rajčatům dávám a také tím že je v období sucha každý den zalévám. Se stříkáním je... celý příspěvek >
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 12.9.2013
Já jsem s odrůdami moc neexperimentoval. Kdysi před mnoha lety jsem nasadil pět různých odrůd (už si ani nepamatuji které), nestříkal jsem a poslední z nich které chytilo plíseň byla odrůda Tornádo. Tak jsem mnoho příštích let pěstoval Tornádo ale už... celý příspěvek >
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 11.9.2013
Jako tyčky k rajčatům používám stavební armovací železo Roxor 10mm. Stojí přes 90Kč / Ks. Šestimetrovou tyčku uprostřed ohnu kolem něčeho kulatého přibližně žádaného průměru, třeba kolem bubnu míchačky, natřu a mám tyčky ke dvěma rajčatům. K vázání... celý příspěvek >
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 11.9.2013
Zahradu mám v nadmořské výšce 294n.m. a odrůda je Bejbino F1.
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 8.9.2013 Obsahuje fotku
Protože vše souvisí se vším, vezmu to od začátku. Mojí snahou je aby rostliny měly co nejbohatší kořeny, co nejblíže povrchu kde je půda nejteplejší a uvolňuje nejvíc živin. Proto způsob sadby, která je vidět z přiložených fotek. Předpokládá to ovšem... celý příspěvek >
Dva druhy jahod, 18.6.2013 Obsahuje fotku
Přesně tak. Toto jsou Karmeny z letošní sklizně. Pro velkopěstitele jsou moc měkké a náročné na přepravu. Pro zahrádkáře nejlepší odrůda. Kde se na ni hrabou všechny ty zahraniční odrůdy.
Jak na mravence v kompostu?, 24.5.2013
Tak nevím, asi mám v kompostu nějaký odolný druh mravenců. Kompost používám jak při sazení stromků, tak na záhony zeleniny, jahod, brambor atd. Tím pádem jsou všude po celé zahradě mravenci. U stromků tahají nahoru mšice, ožírají jahody, sít něco ze... celý příspěvek >
Jaké tyčky k rajčatům?, 23.5.2013 Obsahuje fotku
Používám Roxor 10mm. Šestimetrovou tyčku ohnu uprostřed kolem bubnu míchačky a mám tyčky ke dvěma rajčatům.
Vystipovani rajcat, 10.5.2013
Pokud zaštípnete všechny boční výhony, tak tam žádné nebudou. Většina pěstitelů zaštípne hlavní výhon v době, kdy už se nedá počítat s tím, že další rajčata na něm dozrají. Já hlavní výhon nezaštipuji, ale od určité doby vyštípu všechny květy.... celý příspěvek >
Vystipovani rajcat, 10.5.2013 Obsahuje fotku
Už několik let používám jako tyčky k rajčatům armovací železo, ve stavebninách jej dostanete pod názvem Roxor o průměru 10mm. Tyčka je dlouhá 6m a stojí přes 90Kč. Uprostřed ji ohnu přes něco kulatého s větším průměrem, například míchačku, natřu a... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 6.5.2013
Na odměřovíní malých množství přípravků používám injekční stříkačku. V lékárně jsou běžně ve velikostech 2ml - 20ml. U hustších přípravků to chce jehlu s co největším otvorem.
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 1.5.2013
Možné je všechno a v tom případě bych možná ocenil to, že EU něco takového nepovolí ale zatím to tak pokud vím není. I když na druhou stranu Roundup je sice driák ale co se týče reziduí je OK nebo se mýlím. A ještě drobná oprava Roundup není... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 1.5.2013
Bylo by tu ještě jedno řešení, ale to nastoupí až po zhroucení EU. Jsou to geneticky modifikované rostliny, které potřebují menší nebo žádnou chemickou ochranu. Celosvětově prudce stoupá množství potravin vyprodukovaných těmito rostlinami. V EU jdeme... celý příspěvek >
Vytáhlá rajčata sázíme šikmo nebo rovně?, 19.4.2013
To je to nejmeší. Květy se vyštípnou a je to. Stejně vyštípnu květy i po nasazení, pokud jsou příliš blízko země.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika