Příspěvky uživatele - 128.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni solarni osvetleni, 30.4.2013
Přiznám se, že se solárním osvětlením moc dobré zkušenosti nemám. Koupil jsem minulý rok malé lampičky na plastové nožce za pár šipů v supermarketu - spíše nesvítily než aby svítily, světlo bylo bledé, asi jako u baterky se špatným kontaktem a hlavně... celý příspěvek >
LED osvětlení nebo klasika, 9.4.2013
A fakt je to tak mizerné? Nedají se sehnat nějaké lepší, výkonnější LEDky, které by nevyšly tak draho? Fakt se mi skoro nechce věřit, že nedají. Nejsem teda technik a zatím jsem "silnou" potřeboval akorát do klasického světla na schody, okolo pergoly... celý příspěvek >
Kadibudka - plánek, 25.3.2013
Pěkný baráček, ale asi levný nebyl, že? Plus spíš je to fakt domek a ne kadibouda, ale když chce někdo luxus, tak prosím. A vůbec, jak šla montáž nebo ukotvení? Byla to spíš stavebnice nebo "udělej si sám"? To by mne taky zajímalo. Ale cokoli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika