Příspěvky uživatele - 138.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sřih Toptaste po výsadbě, 18.11.2013
Díky, pak je mi to jasný. Čekal jsem, že jak strom poroste, tak se budou od sebe postupně vzdalovat, evidentně ne, takže děkuji :)
Sřih Toptaste po výsadbě, 18.11.2013
Dobrý den, před pár týdny jsem zasadil nově koupenou švestku Toptaste, která je již dost vysoká a hodně rozvětvená. Chtěl bych se zeptat, jaký mám provést jarní výchovný řez, jestli mám provést řez na 4 kosterní větve a terminál (jak se všude... celý příspěvek >
Jakou travní směs vybrat?, 26.4.2013
Děkuji za odpověď. Vybral jsem firmu Aros a přímo od výrobce jsem dostal doporučení na Travní směs hřištní III..
Jakou travní směs vybrat?, 25.4.2013
Dobrý den, chtěl bych založit nový trávník na zahradě u rodinného domu, ale je pro mě poměrně dost složité vybrat správnou směs. Chtěl bych založit trávník, který by byl hustý, na pohled pěkný a vydržel zátěž od psa a dítěte (kopání míčem,... celý příspěvek >
Sekacka Homelite vs. Hurricane, 14.4.2011
Zdravim, mel bych dotaz, uvazuji o koupi sekacky - cca 500m2; rovina, bez stromu. V hledacku me uvizla sekacka Homelite HLM 140 SP a sekacky v Bauhasu (hurricane HBG 46R). nasel by se zde nekdo kdo ma obema typy zkusenosti? Sem si vedom toho, ze se... celý příspěvek >
Vrbové proutí pro živé stavby?, 1.3.2010
Tak jsem byl na miste 28/02/2010. Je to dost zdevastovany. Pulka housti chybi uplne. Druha pulka je takova nejaka jakoby nemocna nebo co. Ale ta pulka kudy protahli nejake draty... nevycistili to uplne. A tak bych pristi rok cekal, ze to bude vypadat... celý příspěvek >
Vrbové proutí pro živé stavby?, 18.11.2009
Ahoj, nevim odkud jste. Ale ja jsem si narezal spoustu vrboveho prouti z kosikarske vrby kousek od Vyskova. Da se to najit treba za pomoci tohoto odkazu. Jinak je to na zapadnim okraji Vyskova. Ale videl jsem tam nejake stavebni prace a tak je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika