Příspěvky uživatele - 29.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s vřetenovými sekačkami, 24.4.2013
Zdravím, díky za příspěvky, už se také těším na sekání, ale zatím čekám, až tráva vyleze, sázeli jsme teprve o víkendu :) Fiskars vypadá zajímavě, ale ta cena je vysoká, třeba se časem objeví recenze, něco je tady.
Zkušenosti s vřetenovými sekačkami, 6.4.2013
Díky za odpověď, nabídka není velká bohužel.. Já bych jí chtěl jako jednu sekačku, máme rovný trávník, cca 200m2 a nemám problém sekat obden.. Koš bych chtěl, ale také bych ho nepoužíval stále, takže to není podmínka. No uvidíme, na Brill jsou reakce... celý příspěvek >
Zkušenosti s vřetenovými sekačkami, 6.4.2013
Zdravím všechny majitele vřetenových sekaček. Přečetl jsem si všechny diskuze k vřetenovým sekačkám na tomto foru, ale chybí mi tady aktuální a konkrétní zkušenosti majitelů s jednotlivými modely. Chystám se koupit ruční vřetenovou sekačku do cca... celý příspěvek >
Stiga SEV 2416 Q, 24.3.2013
Zdravím všechny! Chtěl bych se zeptat, zda někdo z Vás náhodou nemá zkušenost s uvedenou pilou? Hledám elektrickou pilu do 4 000,- Kč a 40 cm lištou. Mám vyhlédlou Dolmar ES-2140 nicméně jsem našel tuto Stigu a zaujala mě vyšším výkonem, který... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika