Příspěvky uživatele - 52.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rukola, kam na ňu?, 24.4.2013
ano máte rukolu jinou než z marketu -rada- hodně hodně dusíku a fosforu a máte chemickou zeleninu (pastva pro oči) jako z marketu. To samé-obrovské kedlubny, rajčata atd.
Konzarvace pórku, 24.4.2013
ano vydrží i -15 v zemi ale zkuste ho vyndat   :-D
Moc horko na salat?, 24.4.2013
sazenice salátu vysazuji ráno když jeste není tolik horko a potom zalévám (když neprší) 2x denně brzy ráno a potom večer když už nepraží slunce a mám krásné hlavy salátu -u mě se mu daří  :D
Vytáhlé sazenice, 12.3.2013
jj děkuji udelam to tak
Vytáhlé sazenice, 12.3.2013
mám dlouhé tenké sazenice rajčat a paprik co dělám špatně hodně nebo málo světla nebo moc nebo malo tepla mám je za oknem na parapetu (skleník nemám a nemůžu ho mít) a teplota je tam od 20 výše
Kočka a mléko?, 26.12.2012
nase kocky mají mléko trochu redene vodou a hovínko jako polínko tak co vy na to?
Břečťan jako příčina?, 24.11.2012
na hřbitovech to je normální věc a taky tam stromy nehynou.Stromy nejsou lidi aby se navzájem škrtily
Prilis suche klobasy, 14.11.2012
spojka jak tu ostatní píši neboli prát se dělá z libového Hovězího a umele se na velejemno potom se vše polije vodou nejlépe ledovou, aby to bylo nhódně řidké a nechá se odležet.Já udím tak, že nejdříve asi půl až 1 hod udím teplým kouřem cca 80°C a... celý příspěvek >
Uzená vepřová kýta, 14.11.2012
a to jako z jakého důvodu?? já ji nikdy nevyndaval a při uzení pravé šunky se nevydavá
Vepřová panenka, 14.11.2012
kamarát mi dodal z uzení prasete je jeden kus vepř.panenky tak se ptám je na praseti panenka na každé půlce prasete (to znamená 2 ks) nebo jen jedna?? kde panenku najdu?
Syrová a klasická strava pro psa, 5.1.2012
tak teď dostanu samé negativní ohlasy - ale granule jsou leda tak dobré, když nestihnete připravit vařenou stravu : nebo vy nejíte řízrk, svíčkovou, ryby, kuře, jaternice atd. to co vám chutná? A teď si predstavte, že by jste to jedla vše suché v... celý příspěvek >
Choroba jader orechů?, 24.11.2011
jó to kdybych sem napsal že nevím jestli koupit pilu ruční nebo motorovou tak to by bylo rááádců dík za pomoc už sem nevlezu zeptám se jinde
Choroba jader orechů?, 23.11.2011
mám ořechy (jádra) zdravě pěkné, ale některá jádra jsou červená (fialová) je to nějaká nemoc nebo něčeho nedostatek??? sím poraďte
Problém se zuby a potrava, 23.10.2011
a poradil by mi někdo co s tím chrupem -krvácení při výměně?? děkuji Irena
Problém se zuby a potrava, 21.10.2011
mám NO 5měsíců a mění chrup, když si hraje se svým aportkem (gumová kost)tak se mu občas objeví krev v dásni-tak se ptám je to normální?? A ještě jeden dotaz -kolik gramů potravy má mít toto štěně a kolik dospělý vytížený pes (známí mi říkají, že mu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika