Příspěvky uživatele - 174.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okrasná výsadba, 21.2.2007
A my ostatní se nedozvíme nic?
mladá třešeň, 24.4.2006
Dobrý den, před rokem jsem vysadil třešni VAN a teď v dubnu na ní vyrašilo asi 80! květních pupenů. Může to třešeň zvládnout nebo mám pupeny vylámat (nebo alespoň částečně)? Děkuji za rychlou odpověď. Tom Graja
Pergoly, 28.3.2006 Obsahuje fotku
Pro inspiraci bych tu Vasi prgolu taky rad videl. tomas.graja(zavinac)centrum.cz
okrasné dřeviny, 21.3.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den, Rád bych zaplnil volný kout zahrady (asi 5x5m) nějakými okrasnými dřevinami, ale jsem úplný začátečník, tak bych potřeboval poradit. Mé požadavky jsou, aby vyšší patra postupně přecházela v nižší, maximální výška 3-4m v dospělosti, aby... celý příspěvek >
Jak přesedit zimostráz, 20.3.2006
Dobrý den, poradil by mi prosím někdo, zda je možné přesadit vzrostlý zimostráz (výška asi 1m)? Pokud ano, kdy je pro to nejvhodnější doba? Jak velký by měl být kořenový bal? Jak postupovat? Děkuji Tom
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika