Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červíky v čerešniach, ako sa tam dostanú?, 26.6.2012
Neviem kde ste hladali, no za par sekund: vrtule třešńová vrtule třešňová Vrtule Ach ta vrtule Červinost třešní
Červíky v čerešniach, ako sa tam dostanú?, 26.6.2012
Cervivost spôsobuje Vrtivka ceresnova (Vrtule tresnova). Veci ohladom doby osetrenia, volby pripravku, a pod. si najdite napr. na tomto fore, v sekcii tresne, alebo pouzite vyhladavanie. Prajem pekny den.
Poškozené větvičky třešně, 24.6.2012
Su to vošky (mšice). 
Odstranění přebytečných střapců?, 20.6.2012
Zdravim Pan Palo, ked uz tu spominate marquette, tak by ma zaujimalo ci sa vam na listoch neobjavila este plesen, lebo u mna ano, tak by ma zaujimalo ako to je u tejto odrode s odolnostou proti peronospore.
Co vaše réva? (2012), 19.6.2012
Ach jaj, moje pred tyzdnom vysadene sadenicky vypestovane z odrezkov, teraz na tom slnku iste trpia. 
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 18.6.2012
Suhlasim s vami, mam pocit ze Decis uz posledne roky ma slabsi ucinok.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 15.6.2012
Ja som dnes na jablone, aplikoval "chemiu", konkretne Calypso, myslim ze slnieckam neskodi, no ich larvam asi ano.
Vydatné deště, 14.6.2012
RIDOMIL GOLD MZ PEPITE a Ridomil Gold MZ 68 WG maju zlozenie rovnake aebo sa mylim? Bavme sa o nich, prve spominane sa predava v cesku, druhe spominane na slovensku. Ucinne atky rovnake ochranna lehota vyrazne odlisna. Opravte ma ak sa mylim. P.Z.
Vydatné deště, 14.6.2012
Pani Lida, ake ine? Vsade je rovnaka ucinna latka Mefenoxam(metaxil) 4%, mancozeb 64%. P.Z.
Vydatné deště, 13.6.2012
Trocha OT, no dam to tu. Viete mi niekto povedat ako je to s tymi ochranymi lehotami, napr. u pripravku RIDOMIL GOLD MZ 68 WG je na slovensku ochranna lehota na zemiaky 21 dni. U vas v cesku, je u toho isteho pripravku od firmy Syngenta, pri tej... celý příspěvek >
Nadejny nahodny semenac - postup, 10.6.2012
To ze strom tvori niekolko kmenov vyrastajucich z jedneho miesta v zemi, este nemusi stopercentne znamenat ze je to nahodny semenac, mozno ho niekto vysadil tak, ze miesto vrublovania potopil. Pripadne nastepil (naockoval) uslachtilu odrodu tesne... celý příspěvek >
Choroba zemiakov, 6.6.2012
Tak dnes som osetril porast zemiakov a rajcin prvy krat, pouzil som Acrobat. Posledne 2 dni tu vkuse prsalo a bolo chladno, v dalsich dnoch to podla predpovede vyzera ze sa vyrazne otepli.  Ako ste na tom vy?
Bíle skvrny na listech u rajčat, 5.6.2012
Je to upal od slnka, mali by sa s toho spametat.
Co vaše réva? (2012), 4.6.2012
Mne uz cca 4 dni kvitne Marquette, a to byvam v 420 mnm. 
Duvod uschnuti merunek, 2.6.2012
Mozno monilia laxa...   Je drevo po odlupnuti kôry zelene?
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika