Příspěvky uživatele - 72.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tavolník Spiraea thunbergii ‘Ogon’ - kde koupit?, 4.5.2014
Pěkný den, pokukuji po tavolníku Thunbergovu, varietu Ogon (syn. Mellow yellow). Nevíte, kde jej sehnat? Děkuji Richard
Úprava záhonu s jílovitou zeminou pro výsadbu, 30.4.2014
Pěkný den, díky za doporučení ohledně jednotlivých rostlin. Potřeboval jsem něco s vínovým listem, nepříliš náročného, ze všech mnou hledaných a prohlížených mi myrobalán vyšel jako nejvhodnější. Vedle něj se mi kousa s bílým květem (Milky way,... celý příspěvek >
Úprava záhonu s jílovitou zeminou pro výsadbu, 30.4.2014
Pěkný den, děkuji za návod pro "de..la". :-) Ono přirovnání k cihelně je ale docela trefné, po vrstvě špatné ornice je jíl, který rýčem odkrajuji. Tak se obávám, abych neudělal jen pár van, do kterých pak po okolním jílu bude přitékat voda... celý příspěvek >
Úprava záhonu s jílovitou zeminou pro výsadbu, 29.4.2014
Děkuji za odpovědi. Mimo rašelinu pro kyselomilné rostliny bych použil zahradnický substrát míchaný v Rašelině Soběslav. Chápu tedy dobře doporučení odtěžit všechno do hloubky cca 40 - 50 cm, resp. část jílovité zeminy použít pro smíchání se... celý příspěvek >
Úprava záhonu s jílovitou zeminou pro výsadbu, 29.4.2014
Pěkný den, v části pozemku mám nepříliš dobrou jílovitou zeminu a potřeboval bych ji připravit pro výsadbu okrasných dřevin. - Mám celou plochu odtěžit a nahradit zahradnickým substrátem se štěrkovým drenem? - Do jaké hloubky? - Nebo... celý příspěvek >
Husqvarna 372 XPG X-Torq, 9.2.2014
No, tak žádná univerzální pila neexistuje. 372 je pila na pořádný dřevo, záleží jestli má dotyčný přístup k takovému dřevu, buďto jako samovýrobu nebo si třeba koupí dub, atd. Jestli je v oblasti, kde takové dřevo není, tak je to... celý příspěvek >
Pulzní kruhový zavlažovač, 30.4.2013
Díky za reakce, profi firmy mají spíše závlahové systémy, k tomu jsem se ještě nedopracoval, snad časem. Na ten Claber používáte rovnou vodu z vrtu? Problém mi dělala železitá voda (usazování sraženín) a jílové částečky. Aby se to neucpávalo. Díky.
Pulzní kruhový zavlažovač, 29.4.2013
Pěkný den, pro závlahu trávníku bych potřeboval zavlažovač, kterému nevadí železitá voda přímo z vrtu (někdy je i kalná z půdních částeček. Po dvou zavlažovačích od Gardeny už tuto značku nikdy více. Máte někdo zkušenost s jinými... celý příspěvek >
Venkovní ibišky, 22.4.2013
Mám dva ibišky již léta a stříhám je vždy brzo na jaře a v létě krásně kvetou chtějí hnojit zalévat a sluníčko / v zimě na nich hodují sýkorky máme vedle krmítko Marie
Dracena, 24.3.2013
Zdravím.Já mám dracenu asi 5 let.Zalévám ji do misky každý čtvrtý den a v zimních měsících kdy se topí, ji ještě rosím.V poslední době mi u draceny začaly opadávat spodní listy.Zjistila jsem, že v zemině lezou bílé mušky.Našla jsem si na stránkách... celý příspěvek >
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 1.3.2013
Já bych se orientoval hlavně podle váhy, protože pila bude do těžby, takže 372 XP (starší typ) jasně vede nebo alternativa jonsered CS 2171. Obě pily si s uvedenou hmotou hravě poradí.
OM 962 - proč je kolem tolik polopravd?, 23.2.2013
No já znám několik soukromých vlastníků lesa, kteří vlastní les až k řece. Nevím co ve Vás vyvolává podezření, že ten pán ten strom ukradl, je to podle mě docela OT. Já zrovna dělám taky olši a nemusím ji krást.
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 18.11.2012
No, tak si kupte stihl nebo husqvarnu ti mají servis na každém rohu a nemusíte to řešit . Jinak nevím proč by měla být 211 horší třída, záleží na co tu pilu potřebujete, měl jste tuto pilu vůbec někdy v ruce?.  Jinak co se týče toho partneru,... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 5.8.2012
No, jestli jste četl pozorně k poruše té první pily došlo mojí chybou, tudíž čína za to nemohla, a to se týká i té druhé poruchy nebo si myslíte, že by značková pila přežila říznutí do ocelového klínu, já myslím, že ne. Ale uvidíme co budou stát... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 5.8.2012
No ono to chce brát také z jiného pohledu, někdo prostě na tu supr pilu prostě nemá, a to je v dnešní době tvrdá realita. Takže za cenu té husqvarny může mít těch Hechtů, atd., několik, a jak jsem psal ne všechny no name značky jsou úplné šunty a pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika