Příspěvky uživatele - 211.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ryngle kvete - neplodí, 19.4.2013
Dobrý den, máme jednu ryngli, která každý rok krásně kvete, ale nerodí. Má někdo nějaké zkušenosti co by mohlo pomoci, tip na nějaký postřik atd.?
Stavební povolení, 28.6.2009
No právě to je ono "sami neví"... Já jsem nenašel zákon, kde by se toto řešilo. Chtěl jsem jestli někdo neví zákon ve kterém se toto řeší protože co je to "relativně malé jezírko"? Co je jezírko "větších rozměrů"? Jsou... celý příspěvek >
Stavební povolení, 28.6.2009
Dobrý den, ví někdo zda je třeba na stavbu jezírka nějaké stavební povolení? Případně jakým zákonem se problematika zahradních jezírek řeší? Děkuji
Čerpadlo, 20.7.2008
Juro: to vše je sice hezké, ale když si koupím čerpadlo, které ve výšce 2m má nulový průtok, tak je mi to na nic. Rád bych samozřejmě co nejnižší spotřebu energie, nicméně když potřebuju vytlačit určitou výšku a zároveň chci abych měl slušný... celý příspěvek >
Čerpadlo, 7.7.2008
Více lidí už mi tvrdilo, že obě čerpadla budou mít sice papírově podobné parametry, ale v praxi je prý rozdíl patrný ve prospěch čerpadla v šachtě. Tak nevím. A jak výkonné by jste tedy zvolili, tak abych měl slušný vodopád? 4000l/hod je... celý příspěvek >
Čerpadlo, 6.7.2008
Převýšení bude cca 1,5m a vedení bude cca 4-5m. Vaší odpovědi ohledně toho čerpadla v šachtě nebo čerpadla ponorného nerozumím. Více se mi líbí varianta čerpadlo v šachtě-nebude rušit ryby v jezírku a nebude tam zabírat místo... Co vy na to? Proč... celý příspěvek >
Čerpadlo, 5.7.2008
Dobrý den, chtěl bych si do jezírka pořídit malý vodopád. Jaké čerpadlo je lépe použít - ponorné umístěné přímo v jezírku nebo čerpadlo mimo jezírko umístěné třeba v šachtě? A jak výkonné? Existuje nějaký "vzorec" pro výpočet vhodně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika