Příspěvky uživatele - 99.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krtek - a je to, 19.12.2007
Važený pisalku. Ač nerad musím na Váš článek ohledně hloupého zahrádkaře reagovat. Bez pochybi je to Váš názor a já nemám právo Vám ho vyvracet ale pokud člověk na něčem pracuje celé roky a potom během pár týdnu to vypada jak po zemětřesení, nesmýte... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 17.12.2007
Omlouvam se ale k vuli fotkam se nebudu registrovat. Pokud by mněl někdo zajem pošlu ony zmíněné fotky na email. Z pozdravem Martin.
Krtek - a je to, 12.12.2007
Čauky lovci zahradkaři. Jedna se o kleštove pasti respektive o dvojici drátěných pružinových pastí. Jedna ta sada stojí 89 kč a jmenuje se Farilia. Jako navnadu se nepoužíva vubec nic i když podle obrazku a navodu na použití se používa podle výrobce... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 11.12.2007
Važení zahradkáři - lovci krtku. S radostí mohu dnes napsat že po dlouhodobem zapasením z tímto krasnym zvířatkem jsem začal konečně mýt uspěchy. Po marných pokusech se savem, vykuřovaním, chozaní z motyčkou jsem přišel na to čemu jsem moc nevěřil a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika