Příspěvky uživatele - 140.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 6.4.2015
Už ho mám venku. Zatím nepomrzl a včera jsem dávala další várku. Můžete ho přes noc namočit, aby byl rychlejší.
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 14.4.2013
černý neguš- trnitej malej ale chuť výborná. Pax- červená odrůda taky docela sladká. Oba stříkat nemusíte.
Obří masitá rajčata, 14.4.2013
Také jsem zastánce masitých rajčat. Jen si myslím, že u nás se ještě málo pěstují. Ale lepší se to. Poslední dva roky vídám v zahradnickém centru sazenice rajčat brutus. 
Fazole Gusty, 10.3.2013
Já jsem nikdy fazole nejedla.  Před pár lety jsem zkusila  zrovna tuto odrůdu a už je pěstuji každý rok. Jsou moc dobré a dokonce i moje malé děti je baští. Já je sázím postupně po řádcích (každý týden řádek) a není jich potom tolik a... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 30.7.2012
Mě letos San Marzano pomrzlo když jsem ho dala brzy ven a jediné masité rajče co jsem sehnala ze sazenic byl Brutus, tak jsem zvědavá jaké bude.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika