Příspěvky uživatele - 20.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jantar, 12.3.2014
Zdravím Odruda Jantar vznikla samoopylením Jonathanu s odrudou Golden d. volně v sadu. Kriteria výběru matečného stromu jsou neznámé. Podle autora má býti odolný mrazu v květu než rodiče a údajně se má přibližovat Jonagoldu. V... celý příspěvek >
Co je to za odroda azijskej hrusky, 13.4.2013
Zdravím Odrudu Naschi nikde a nikdy nenajdete, protože to není odruda, ale název druhu akorád domovským názvem. Nashi je japonsky název pro hrušeň písčitou tak jako by jste u nás tvrdil, že chcete odrúdu jablka zimní. To je ten samý nesmysl.... celý příspěvek >
Ovocná stěna, 13.4.2013
Zdravím Musím Vás potěšit. Téměř všechny ovocné dřeviny jdou pěstovat ve stěně. Musíte umět využít podnože a znát hlavně zásady letního řezu a vyvazování (zimní řez úplně omezit) sadař vlada
Kořenový krček, 13.4.2013
Zdravím Předem Vás musím upozornit. že kořenový krček mají pouze semenné podnože. to je těsně nad posledním rozvětvení kořenu. Nejlepší vodítko je ŕozdíl barevného odstínu na podnoži. Na hranici tohoto odstínu byl horizont půdy. Typové... celý příspěvek >
Jabloň Jonathan, 13.4.2013
Ahoj Ondro Jonathány co jsme spolu stříhali v Sosnové byly po sklizňovém množství na tom húře než Jonaredy, ale musím tě ujistit, že bez problému jejich květy zvládly mráz což některé nové odrúdy vybouchly. Musím tě také potěšit, že i Major... celý příspěvek >
Jabloň Jonathan, 13.4.2013
Zdravím Já sice nevím proč u Vás jsou plody Jonathánu drobné, ale u mě na A2 ve věku 40 let mi Jonatnány plodí jablka tržní velikosti a to bez probírky. Tato odruda je u nás v 500 m.n. m. středně plodná až lenivá a Jonared silně plodný s... celý příspěvek >
Jabloň Jonathan, 13.4.2013
Zdravím Velice rád bych věděl na čem máte ty Vaše Jonathány. Ja je mám na bujných podnožích a tam se mi Jonatháni na silný řez mstí silnou reakcí vyhnáním plno mladých větví a silným snížením úrody. Ale u červené mutace Jonared mám právě opačné... celý příspěvek >
Blanické odrudy, 13.4.2013
Zdravím U Rubinoly nemám problém s rakovinnou, ale se silnou náchylností na mrazové desky na siných větví. A to bohužel nejsem sám. sadař vlada
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika