Příspěvky uživatele - 128.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez třešně po výsadbě, 23.3.2014
Dobrý den, máme novou třešeň (podnož Colt, pěkně rostlá, 5 postranních větví), ale nevím, zda výhony nyní zakrátit. Dostal jsem radu nestříhat, že peckoviny jen na podzim, ale v knížce jsem viděl jarní výchovný řez... taže můj dotaz zní - teď... celý příspěvek >
Černí broučci v kočičí srsti - blechy, 4.5.2013
Dočetla jsem se že se dělá i Difusil pro psi i kočky! ;)
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 12.4.2013
dobry den frezu mam taky a vlastním od toho i veškere dokumenty.zrovna mě nejezdí, sehnal jsem nove naftové čerpadlo, vyměnil jsem ho za staré, ale není správně seštelované, tak musí sehnat někoho kdo my to správně seřídí.moje freza je z roku 68.
Jakou třešeň vybrat?, 12.9.2012
Zdravím a prosím o radu, letošní zimu nám nepřežila čtyřletá třešeň Van - zmrzla. Naše zahrada je v cca 350 m n. m., severní svah, podhůří Jizerek, takže podmínky nic moc. Nicméně, chtěl bych pořídit novou, možná i dvě. Můžete... celý příspěvek >
Ošetření kmene stromu, 11.9.2012
Děkuju!  A ten Kuprikol a nebo Champion koupím v drogerii nebo musím někam do speciálky? 
Ošetření kmene stromu, 9.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Koupil sem si zahradu a několik ov.stromů má poškozený kmen.(viz.obrázek). Poraď te mi jak je nejlépe ošetřit.Nerad bych o ně přišel.Jsou docelá pěkný a dost roděj.
Zmrzlá hlohyně, 22.4.2012
Mám také takový problém.Jen mě mrzí, že to je každý rok.A živý plot už není tak hezký. Nové výhony moc nerostou a díry po omrzlých větvičkách se zacelují pomalu. 
Úhyn karásků, 30.7.2011
Beton jsem nijak neošetřoval.Pouze jsem jímku vydezinfikoval vápnem a Savem... asi to je málo.   Ale že by se škodlivé látky louhovaly i po 8 letech?  :-(
Úhyn karásků, 30.7.2011
no... hned.Ale to jezírko se napouštělo nadvakrát a druhá dávka vody byla asi 1/4 celkového objemu.Mezera mezi napouštěním byla tři dny...
Úhyn karásků, 30.7.2011
Dobrý den! Před léty jsem zrušil starou žumpu.Od té doby sem ji několikrát pořádně vypláchl a už dva roky do ní stahuju dešťovku na zalévání okr.rostlin.Letos sem tuto vodu použil do jezírka.Dal sem tam (do toho jezírka) karásky kteří byli do té doby... celý příspěvek >
Van, 1.5.2011
Dobrý den, mám třešeň "Van" čtvrtým rokem, loni poprvé nebyla řezána. Bohužel mi připadá, že se vytáhla příliš do výšky a bylo by potřeba to nějak zkorigovat. K jedné straně je také bohužel bez silné větve. Květů je navíc opravdu málo. Mohu nějak... celý příspěvek >
Proč réva neobrůstá?, 1.5.2011
Odrůdu bohužel nevím, ale určitě jde bílé víno, což ale asi nijak nepomůže. V zemi ho máme 4. rok a výsledek je každé jaro podobný. Nadm. v. je 400 m n. m., a i když jde o svah spíš SV, tak je... celý příspěvek >
Proč réva neobrůstá?, 30.4.2011
Chtěl bych se zeptat, kde může být problém, když už třetí rok po sobě réva neobrůstá :(Vždy ponechám několik výhonů a zkrátím buď na 2 očka nebo cca 6 - 8 (tažeň). Letos mi připadalo, že ani nebrečí a je živá, ale teď už je to zase v háji... pupeny... celý příspěvek >
Jak vypěstovat tůje?, 12.9.2010
Děkuju moc. Omlouvám se, že zase otravuji, ale babička řírá, že řízkování zkoušela a schne jí to. Co dělá špatně?
Jak vypěstovat tůje?, 12.9.2010
Děkuji, chtěl bych se ještě zeptat jakou mám použít hlínu.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika