Příspěvky uživatele - 129.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde prodávají rostlinu stromku Čisteckého jablka?, 10.3.2014
Kde prodávají rostlinu stromku Čisteckého jablka? Velmi tuto odrůdu sháním. Děkuji
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 18.4.2013
Jakou metodu?
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 18.4.2013
A plísni?
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 18.4.2013
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní proti padlí?
Jaká je nejmenší odrůda šeříku?, 17.4.2013
Velmi děkuji. Myslela jsem si přesně na nějaký takový do 1 metru. Skalkový asi bude zase moc malý. I když takovou malou sklaku od terasy dolu si chci také udělat. Barvu jsem si sice představovala bílou a nebo žlutou (viděla jsem už žlutý šeřík), ale... celý příspěvek >
Jaká je nejmenší odrůda šeříku?, 17.4.2013
Dobrý den.  Od mala toužím mít ve své budoucí zahradě šeřík. Bohužel moje zahrada u domku který stavíme je velmi velmi malá. Můžete mi někdo doporučit nějakou opravdu vzrůstově malou odrůdu šeříku?  Děkuji
Nejchutnější odrůdy meruněk, 11.4.2013
Vítě někdo jaké jsou nejchutnější odrůdy meruněk? Takové ty krásně sladké měkké, pořádně oranžové.
Vysoce úrodný sladký ostružiník, 10.4.2013
Dobeý den. Máte někdo zkušenost s nějakou vysoce úrodnou a sladkou odrůdou ostružiníku? Děkuji, velmi krásně.
Nejsladší černý a červený rybíz, 10.4.2013
Dobrý den. Máte zkušenosti s nějkým opravdu sladkým červeným popřípadě černým rybízem?  Děkuji velmi krásně.
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 10.4.2013
Dobrý den. Hledám vhodou odrůdu angreštu do své nové zahrady. Zasazena bude na jiho-východ, slunce opravdu dost. Lokalizace je Praha- západ. Chtěla bych odrůdu sladkou a co nejodolnější proti padlí. Můžete mi nějakou takovou doporučit? Děkuji... celý příspěvek >
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 10.4.2013
Dobrý den. Hledám vhodou odrůdu třešně, nebo sladké višně do své nové zahrady. Zasazena bude na jiho-východ, slunce opravdu dost. Lokalizace je Praha- západ. Chtěla bych odrůdu, která je odolná proti mrazu, slušně úrodná, ale hlavně co nejméně... celý příspěvek >
Švestka - hledám vhodnou odrůdu, 10.4.2013
Dobrý den. Hledám vhodou odrůdu švestky do své nové zahrady. Zasazena bude na jiho-východ, slunce opravdu dost. Lokalizace je Praha- západ. Chtěla bych odrůdu, která je odolná proti mrazu, slušně úrodná, ale hlavně co nejméně náchylná k... celý příspěvek >
Meruňka - hledám vhodnou odrůdu, 10.4.2013
Dobrý den. Hledám vhodou odrůdu merunky do své nové zahrady. Zasazena bude na jiho-východ, slunce opravdu dost. Lokalizace je Praha- západ. Chtěla bych odrůdu, která je opravdu odolná proti mrazu a velmi úrodná. Velmi sladká, po dozrání měkká. A... celý příspěvek >
Nektarinka - hledám vhodnou odrůdu, 10.4.2013
Dobrý den. Hledám vhodou odrůdu nektarinky do své nové zahrady. Zasazena bude na jiho-východ, slunce opravdu dost. Lokalizace je Praha- západ. Chtěla bych odrůdu, která je opravdu odolná proti mrazu a velmi úrodná. Nejlépe i odolná proti... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika