Příspěvky uživatele - 180.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zčernalé "ohořelé" větve, 29.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahradě mám několik starých a v minulosti nedobře opečovávaných starých jabloní. Tak dva roky zpátky se je snažím zmlazovat i s tím rizikem že už je to práce marná. O víkendu jsem ale při odstraňování vlků objevil na větvích... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 19.5.2015
Díky za snahu, měl jsem na mysli servisní manuál, na adrese, kterou jste poslal jsou uživatelské manuály. Mám ny mysli tento: Honda GCV135 GCV160 GCV190 GSV190 Engine Service Repair Shop Manual
Jakou jabloň vybrat?, 30.5.2014
Dobrý den, v jabloních ani jiných stromech se vůbec nevyznám. Napadlo mě darovat jabloň, případně jiný ovocný strom, kamarádce jako svatební dar. Chystají se stavět baráček a strom mi přišel jako vhodná památka na svatební den. Bohužel jsem... celý příspěvek >
Pěstitelská pálenice v okolí Berouna - hledám, 9.4.2013
V nové sezóně 2013/2014 můžete zkusit novou pálenici ve Zvánovicích - po novém okruhu R1 to tam máte z Berouna slabou 3/4 hodinku. :-) Petr
Banánovník - příliš hustý, 9.9.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu čím hnojit banánovník, aby se dělal mezi jednotlivými listy delší stonek a listy nebyly na sebe tak nahuštěné. Banánovníky v obchodech mají mezi jednotlivými listy třeba i 20cm rozestupy. A nebo je ten můj takový " zahuštěný... celý příspěvek >
Nová pila, 11.7.2008
Dobrý den, můžete jen naznačit, co se dělá šroubkem "L" a co šroubkem "H"? Díky
Cisteni olejoveho cerpadla retezove pily, 2.7.2008
Pokud máte zatím "jen" sundanou lištu, zkuste ještě vylít jedlák a nalít tam technický benzín a občas zkusit protočit, mělo by se to rozlepit.  Jinak pokud jste občasný uživatel, doporučuji před odstávkou pily vylít jedlý či... celý příspěvek >
motorový olej na řetěz pily, 1.7.2008
můj hajný doporučuje sojový nebo podobný olej + trochu benzínu pro občasné odmaštění ol. čerpadla, ale ten benzín se nemusí dávat pokaždé. Žádná věda, žádný lobbing výrobců všech možných biobubolespolopolových olejů. Sojovej vyjde na 25,- korun... celý příspěvek >
Cisteni olejoveho cerpadla retezove pily, 1.7.2008
Vám nemaže? Ptám se, proč to rozebíráte. Jinak pila se musí rozebrat celá. PH.
motorový olej na řetěz pily, 26.6.2008
Klidně ho bez obav použijte. Jen ne v lesích, kde chodí kontroly z Inspekce životního prostředí :-) viz v ostatních příspěvcích na toto téma. PH.
Padlí angeštové (americké) - postřik?, 4.6.2008
Hezký večer, mohl by mi, prosím, někdo poradit - lze ještě v této době provádět postřik angreštu proti padlí? Vyčetl jsem, že dobrý postřik je Rubigan, ale v návodu uvádí možnost použití před květem nebo po sklizni.. V této době by to nešlo kvůli... celý příspěvek >
Meruňka - dutá koruna, 28.6.2007
Děkuji Vám oběma za rady. Ulevilo se mi, že řešení existuje. Po sklizni se pokusím o první krůček k nápravě
Meruňka - dutá koruna, 27.6.2007
Chtěl bych Vás poprosit o radu, jsem začátečník. Před 3-mi lety jsem zasadil špičák meruňky. Ten jsem zakrátil a z vrcholu vyrostly 2 výhony, které jsem opět zakrátil. Již má prvním rokem plody. Ale zjišťuji, že jsem vyrobil dutou korunu,... celý příspěvek >
Hortenzie, 8.6.2006
Na jaře jsem koupila krásnou modrou hortenzii. Četla jsem, že když se zasadí do zeminy pro rododendrony, budou květy modré. Učinila jsem tak, ale květy jsou už fialové a zjevně mají tendenci růžovět. Jak mám postupovat, abych měla zase krásné modré... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika