Příspěvky uživatele - 83.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak správně likvidovat napadené rostliny?, 31.10.2015
Vím, že je to starý dotaz, ale připojuji odpověď. Třeba někomu pomůže. Pokud nemocné rostliny nechcete spálit (ani nedoporučuji, vznikají při tom akorát dioxiny, karcinogenní polyaromatické uhlovodíky a bůhví co ještě), jednoduchým způsobem je... celý příspěvek >
Tip na nezávadnou folii do vysokého záhonu, 13.9.2015
Velmi Vám děkuji za radu.
Tip na nezávadnou folii do vysokého záhonu, 1.9.2015
Dobrý den, plánuji vytvořit vysoký záhon obložený dřevem, které hodlám něčím impregnovat a natřít, aby vydrželo. Aby se mi chemické látky z nátěru nedostávaly do půdy a později do pěstované zeleniny, chtěla bych vnitřek vysokého záhonu vyložit... celý příspěvek >
Tráva v rybízu, 16.8.2015
Nejsnazší řešení je rybízy zamulčovat.
Kterou odrůdu jahod už nechcete ani vidět?, 2.8.2015
Dobrý den,  vybírám sadbu jahod a těch odrůd je prostě hrozně moc. Tady na diskuzi mi hodně pomohly příspěvky typu "tyhle jahody jsem zkusil a jsou příšerné protože... ". Každý má samozřejmě jiné podmínky a jiný vkus a chutě, ale pomohlo mi... celý příspěvek >
Rychlení čekanky salátové, 31.1.2015
Velmi děkuji za Vaši odpověď. To je výborná zpráva. Rychlit je budu potom již doma v kýblu. Četla jsem, že právě při hydroponickm rychlení je vhodná teplota až 18 stupňů.
Rychlení čekanky salátové, 30.1.2015
Dobrý den, je možné čekanku na rychlení pěstovat, i když nemám sklep? Mohu kořeny nějakým způsobem uskladnit v rýze v zemi zasypané například zeminou nebo pískem? Předem velmi děkuji za radu.
Bataty, pestovani a obsah solaninu, 13.9.2014
Díky moc za odkaz na ten článek. Někteří prodejci batátů přímo nabádají ke konzumaci čerstvých a syrových batátů, nezkoušela jsem to, ale alespoň teď vím, že ani nemám.
Bataty, pestovani a obsah solaninu, 12.9.2014
Dobrý den, opravdu batáty (Ipomoea batatas) obsahují jedovaté látky? Nedaří se mi k tomu nic najít, ani na wikipedii či pfaf.org. A abstrakty vědeckých článků jen píšou o tom, že lze z těch hlíz dostat ten glykosid, ale nic o tom, že je to jedovaté.... celý příspěvek >
Řez turecké lísky po přesazení, 8.4.2013
Dobrý den, je to právě ta turecká líska (Corylus colurna), která se vysazuje ve městech jako okrasný strom, není nijak roubovaná. Předem děkuji za rady.
Řez turecké lísky po přesazení, 7.4.2013
Dobrý den, na podzim jsme zasadili 5 letou tureckou lísku, ze zahradnictví byla v balu s celkem dost zredukovanými kořeny, bal se nám trochu rozpadal. Nevím, kdy a jak moc ji mám stříhat. Mám obavy, aby se líska dobře uchytila. V některých... celý příspěvek >
Roundap, 28.2.2013
Dovolím si sem přidat odkaz na drsné video o firmě, která RoundUp vyrábí (je to dost dlouhý film). V historii několikrát záměrně lhala o účincích, které její produkty měly. Lidem zasaženým rakovinou pak jen zaplatila odškodné a zametla to pod... celý příspěvek >
Zelenina na poli, 28.2.2013
Dobrý den,  já být vámi, tak se snažím držet od RoundUpu daleko. Sice je účinný, ale pokud hodláte tu zeleninu potom jíst, tak si do budoucna můžete akorát zadělat na rakovinu a otrávit vody sousedům všude okolo. Nedávno na YouTube... celý příspěvek >
Pěstování hlošiny Ebbingeovy v 500 m n.m, 29.11.2012
Velice děkuji za radu, pomohl jste mi. Raději tam vysadím nějakou otužilejší rostlinu.
Pěstování hlošiny Ebbingeovy v 500 m n.m, 24.11.2012
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Máte někdo zkušenosti s pěstováním hlošiny Ebbingeovy (Elaeagnus x ebbingei) u nás v republice? Chtěla bych z ní udělat krátký živý plot na zahradě 500 m n.m., jižní svah, celkem větrno. Ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika