Příspěvky uživatele - 150.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak upravit kompost plný plevele, 17.8.2015
Ten kompost se vyrábí z odpadů z celé obce kam se hází vše možné a nemožné a já s toho mam vyrobit zeleninu ve velkém množství.Tak nevím jak si pomoci.
Jak upravit kompost plný plevele, 16.8.2015
Dobrý den, mám problém s hromadou zapleveleného kompostu který se alespoň dvakrát ročně přehrnuje.Jsem trochu vštší pěstitel, mám několik pařenišť a skleníků.Každým rokem je půda tak zaplevelená že neděláme nic jiného než že okopáváme i když by bylo... celý příspěvek >
Králíčkům vinné listy, 9.7.2015
A to naší králíci vinnou révu baští jen se za nímy práší.Ale jen v malém množství.
Vedra a králíci, 9.7.2015
Já jsem tuto diskusi rozpoutal.Je fakt že čistota a čistá voda je to nejlepší co se dá ve vedrech dělat.Králíci v této době ani moc nežerou. Naší králíci maji luxusu až dost.V zimě mají svou dřevěnou králíkárnu ve stodole, jsou tam většinou... celý příspěvek >
Vedra a králíci, 6.7.2015
Co dělat pro králíky v těchto vedrech.Dík
Hálčivec révový, 29.5.2015
Dá se hálčivci nějak předejít třeba hned po sklizni.mám ho na stolních vínech každým rokem.
Adoptuje kvočna cizí kuřata?, 23.5.2015
Kvočna vyseděla jen čtyři kuřata, můžu dokoupit další a přidat je ke slepici, príjme je? Rozdíl 14dní mezi nímy.Máte s tím skušenosti?
Na co je dobrý borax, 11.5.2015
Prosím o radu na co se používá na zahradě borax.
Plevel v mrkvi, petrželi a bramborách - postřik, 11.5.2015
Brambor máme asi 1,5 ha a řepy ve které je prosetá mrkev a hlavně mrkev krmná je asi 0.4 ha.To není na motyku.Ale stejně ji docela dost používáme.
Plevel v mrkvi, petrželi a bramborách - postřik, 9.5.2015
Prosím o radu čím postříkat plevele ve vzrostlé mrkvi, petrželi naoraných bramborách, řepě,gigantech...           Mám k dispozici Agil 100EC, galant super, targa super a sencor.Co bych měl v této... celý příspěvek >
Králičí kožky, 7.1.2015
Co se dějě s cenou králičích kožek? Ted v lednu cena 10-15kč.
Jak zabít rychle a účinně králíka, 3.1.2015
Padesát roků jsem používal ruční mord ale ted mám asi rok jateční pistoli a mrzí mě že jsem si ji nepořídil daleko dříve.
Uskladnění hlávkového zelí, 4.10.2014
Dobrý večer, zbylo nám asi dvacet hlávek zelí po krouhání.Máte někdo zkušenost jak toto zelí uskladnit na delší dobu.Díky
Přesázení 10roků starých růží, 1.9.2014
Prosím o radu jak a kdy přesadit asi deset roků staré keřové růže.jak sestříhat jak větve tak kořeny.
Podzimní hnojivo na ovocné stromky, 28.8.2014
Prosím jaké hnojivo použít na mladé ovocné stromky jeden a dva roky staré.a pak i staré ovocné stromy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika