Příspěvky uživatele - 40.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablko Red Devil, 4.4.2013
Trochu mystická diskuze. Jabka v podstatě nikdo neviděl a nechutnal, jen se předpokládá jejich existence. Osobně zvolím vyčkávací taktiku. Jako u většiny odrůd budou i zde dosti nadsazeny kladné vlastnosti a zamlčeny ty špatné. To by bylo jako ze... celý příspěvek >
Nový stromek má moc drobných větviček - nechat či ustřihnout?, 20.3.2013
Nechte to tak, je to dobré. Něco nevyraší a vše bude jinak. Nic není na 100%. Ono obvykle vyraší poslední pupen, občas taky uschne, obvykle horní roste více atd. Takže s tím detailizmem v radách bych to nepřeháněl. V této fázi nahrazovat terminál mi... celý příspěvek >
Odrůda Pinova, 25.2.2013
Minulý týden jsem zahlíd v Globuse odrůdu Evelína, původ Slovensko. Ani nevím, jestli to je odrůda nebo jen mutace Pinovy. Vzhledem k nehorázné ceně jsem vzal jen 2 kusy. Zajímavá barva, u jablek neobvyklý odstín červené, řekl bych růžová. Zdaleka... celý příspěvek >
Ochrana proti jarnému kritickému mrazu niečo iné, 23.1.2013
Oddálení kvetení o týden toho moc nezachrání, když se mráz opozdí o měsíc. Na Ostravsku vloni meruňky unikly mrazu v květu, protože ještě nekvetly. Pomrzly plody, 18.5.  Obalit celý stromek a uvnitř přitápět by byla ochrana dokonalá, teoreticky... celý příspěvek >
Nakládání masa - problém, 12.12.2012
Na 10 dnů jedině do rychlosoli. (Praganda) Jakákoliv jiná varianta dopadne bídně. Pro odpůrce rychlosoli není řešení. Zjistěte, kolik je třeba vody k zalití, v nádobě, kde to bude ležet. Např. 3kg masa +4 l vody = 7kg. Slanost né pod 3%, osobně dávám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika