Příspěvky uživatele - 20.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Noni - morinda citrifolia, 18.7.2018 Obsahuje fotku
A tady je moje noni. Predem se omlouvam, pokud se i tento obrazek nahraje nalezato, je to focene mobilem a v galerii mobilu mam obrazek normalne...
Noni - morinda citrifolia, 18.7.2018 Obsahuje fotku
Mamince noni uz bohate plodi, i kdyz plody zatim nedozraly (obe jsme rostlinky koupily v Laelii minuly rok). Ja mam zase obrovske listy (40 cm), ale plodit se mu nechce. Prikladam fotku mamincina noni z minuleho tydne...
Cena založení skalky v zahradě, 9.10.2013
Dobrý den, zajímalo by mě, zda mi můžete někdo poradit, jak se pohybuje orientačně cena založení skalky (kamenný val v prostoru) cca 2*3m, zahradní firmou, s tím, že doveze zeminu, a kámen. A bez rostlin. Vím, že co firma to jiná cena, ale tak nějak... celý příspěvek >
Jablko Red Devil, 1.4.2013
Zdravím Tak nevím jestli je tento rodokmen věrohodný. Rodičovské odrudy nejsou ani jedna s červenou dužninou. Max. Jonathan má načervenalou dužninu těsně pod slupkou. A nehledě na to ani jedna rodičovská odruda není odolná nebo tolerantní. Plody... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika