Příspěvky uživatele - 224.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je zmlazeni kaceni?, 5.6.2016
Ať tak či tak, nejspíše to bude řešit "orgán ochrany přírody". Pokud to oznámíte (nebo požádáte o povolení) předem, ušetříte si plno starostí oproti případu, pokud by přišli na už pokácené místo sami. To je skoro osobní zkušenost. Ale... celý příspěvek >
Už rostou, 5.6.2016 Obsahuje fotku
Třeboňsko 3.-4.6.2016: hřib, kovář?, žampióny, růžovka Josef.
Světlušky 2016, 5.6.2016
Tak už je to tady: včera (4.6.2016) ve 21.55 jsem viděl letět první letošní světlušku. V mokré olšině pod hrází lesního rybníčka. Vcelku teplo (okolo 20 stupňů) a vlhko po deštích z předchozích dnů. Pro (nové) zájemce připomínám, že vlákno... celý příspěvek >
Stará červená letní jabloň, 31.3.2013
Založil jsem téma a už jsem se skoro neozval a teď učiním prohlášení :-). Připojím několik bodů: Děkuji všem přispěvatelům k "mému" jablku. Jezibabin vstup do neukončené diskuse a navíc se žlutým jablkem mne trochu "rozhodil". (Mne hned... celý příspěvek >
Kompostér, 31.3.2013
Přiložím své kompostéry: úplně jednoduchá a levná konstrukce: V rozích čtyři kůly /nebo stromky - jsou trvanlivější :-)/ Z kulatiny vystavěná "srubová" konstrukce. Netřeba v rozích "čepovat". Kulatina jakákoli, o průměru (5-) 10 (-15)... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika