Příspěvky uživatele - 222.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výchovný řez stromů Mirabelka Nancyská a švestka Hanita, 12.4.2013
Moc děkuji za odpovědi. Jaro už se u nás konečně letos ukázalo, tak budu brzy moci přejít od teorie k praxi:)  Pana Vysloužila bych se ráda ještě zeptala k počtu ramen - při navrhovaném řezu jsem počítala ponechat pouze 5 ramen. Vy doporučujete... celý příspěvek >
Výchovný řez stromů Mirabelka Nancyská a švestka Hanita, 30.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o rady při chystaném řezu 2 stromů. Nechci si ulehčit práci, ale jsem začátečník. A tohle bude první řez. Snažím se studovat různé materiály (knihy, internet), ale přeci jen, když se pak člověk postaví před strom, není jednoduché... celý příspěvek >
Mirabelka nancyska s trny?, 9.11.2012
Pane Stanislawe moc děkuji za rychlou odpověď, jsem ráda, že vysazený stromek je opravdu Myrabelka Nancyská. Jen bych vás ještě poprosila o podrobnější vysvětlení, co jsou ty "trnce" jak píšete. Když jsem strom prohlížela,  trnce mají jiný... celý příspěvek >
Mirabelka nancyska s trny?, 5.11.2012 Obsahuje fotku
A jeste jednu, je tam cely stromek, detail "trnu" a detail mista roubovani.
Mirabelka nancyska s trny?, 5.11.2012 Obsahuje fotku
Prikladam nejake fotografie
Mirabelka nancyska s trny?, 4.11.2012
Dobrý den, zakoupila jsem Mirabelku nancyskou, měl by to být čtvrtkmen, podnož myrobalán. Dnes při sázení jsem zjistila, že je v korunce několik trnů. Jsem v pěstovaní stromů začátečník, ale četla jsem, že Mirabelka trny nemá. Prosím o radu jak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika