Příspěvky uživatele - 199.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Briggs & strattion quantum.xm 55, 11.7.2014
Aha, měl jsem za to, že stačí název motoru-tak tedy jak se k tomu dopátrám určitě se nedělají pro všechny sekačky stejné. Na jedné straně je táhlo od předního k zadnímu kolu a na druhé je na zadním kole závit pro uchycení páky můžete někdo hodit foto... celý příspěvek >
Husqvarna 345 - zadřený motor, 29.4.2014
tzn. klika se namaže?! potřebuji to vědět, mám tam olej.
Husqvarna 345 - zadřený motor, 29.4.2014
vyměnil jsem pístní kroužek, po složení se mi zdá, že to žere hodně oleje, olej je dokonce na klice. Má tam být? Díky za info
Husqvarna 345 - zadřený motor, 17.4.2014
Dobrý den, vlastním motorovou pilu husqvarna 345. Bohužel jsem poslední kanystr zapomněl naředit s olejem, což mělo za následek zadření (slabá komprese). Pilu jsem dával na diagnostiku do husqvarny, oprava by stála cca 4500,- včetně práce. Pilu... celý příspěvek >
Pergoly, 1.11.2013
Dobrý den Mě by v celku zajímalo jestli výjde levněji: koupit vruty(5 ks cena cca 2000kč) nebo vrtat díru pro patku a použít beton cenu si nedovedu představit. Jde o to, že jsem v zahradní kolonii a jakýkoli tvrdý zásah do země za použití betonů... celý příspěvek >
Krtek - a je to - rekapitulace, 25.9.2013
Nikde jsem se nedočetl, že by mohla škodit, ale něčím se krmit musí ne
Krtek - a je to - rekapitulace, 25.9.2013 Obsahuje fotku
Včera jak jsem tahal starý prohnilý stromek tak z ničeho nic začali od někud vyskakovat malé potvory jak jsou na fotce, stačil jsem jich napočítat cca 5ks a jednu jsem vyfotil jak čuměla kolem sebe-Je to hraboš?
Nezabúdli ste na sýkorky?, 27.3.2013
U nás mrzne ještě i dneska. Krmítko jsem uklidil počátkem března a před dvěma týdny, kdy začalo zase sněžit a mrznout, jsem ho zase vytáhl. Každé ráno se tam slítá víc jak dvacet koňader, dvě modřinky (ty si na vedlejší ryngli začínají nárokovat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika