Příspěvky uživatele - 161.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Levný malý traktor, 10.6.2013
Já jsem za LS nebo Šálka. Spíše se kloním k Šálkovi - varianta excelent. Vyjde na stejné peníze jako LS R 36, jenže za tu cenu dostanete i přední PTO navíc, k zadní uzávěrce i přední, servis jistý i po x letech a hlavně rychlý (přece jen LS není tak... celý příspěvek >
Tmavé skvrny na bazalce, 30.5.2013
Ako to dopadlo? BOlo to z chladu? Niekde som sa dočítala, že to môže byť i z dažďa. Bazalka má rada teplo a má rada vlahu ku korienkom nie na listy, ale to som sa iba dočítala. Začínam pestovať a asi to vonku nepôjde.
Jakou pilu do +- 8000, 4.5.2013
545ku za 12400 jak píšete nekoupíte, leda tak jetou, nová stojí od nějakých 14500 kč, sám ji mám doma, je fakt že už je tam dost elektroniky ale zatím šlape dobře a snad i bude, jelikož jsem slyšel že jsou s 5kovou řadou problémy v elektronice... celý příspěvek >
Husqvarna 257, 27.3.2013
Měl jsem H 257 15 let, kromě cívky jsem na ní měnil prstýnky, spojkový koš, svíčky,filtr, tedy díly které se musí při každodenním používání měnit a jinak šlapala spolehlivě
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 26.3.2013
ja dělam mesicne 600 az 1000 kubiku a rezu jedine s 372 xp :)
Výměna osy u sekačky Mountfield MTF 4820 PD, 9.9.2012
No vidíte a já v M nenakupuju dle rad mých známých a nynější "honbu" nijak nezaznamenávám. Všechno drží, křoviňák, rotačka, motorovka,... měním nejdříve po 10i letech.
Jak vybrat zavařovací hrnec, 11.8.2012
My jsme zkoušeli snad všechny možné způsoby zavařování a nakonec jsme zůstali u elektrického zavařovacího hrnce. Máme konkrétně kus od značky Rommelsbacher a je super. Klasický zavařovák nebo mikrovlnka se mohou jít zahrabat :-)
I toto je Mountfield, 7.8.2012
Ještě další slevy? Já myslel, že mají slevy celý rok a k tomu to jejich kolo...
Sečení bubnovkou a mulčovačem, 25.7.2012
Dobrý den, hledám radu jak sekat trávník bubnovou sekačkou a střídavě mulčovačem. Mám asi 9000 metrů louky extenzivního charakteru a seču ho bubnovkou. Trávu seču 3 ročně na seno, které nespotřebuji. Rád bych pozemek mulčoval třeba 2 ročně a jednou... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl FS 240 C-E, 25.7.2012
Pokud by jste vybíral z těchto dvou strojů, tak rozhodně Stihl. Už i se slabším FS 130 je mnohem lepší práce. Hondě se nechce do otáček a je pocitově slabší.
Kaput - priprava pro travnik, 19.7.2012
Jestli měly 10 cm, taky by to zabrat mělo. Jaké jste dale ředění? Postříkali jste důkladně? Já bych u této účinné látky volil 4% roztok.
Jaký motor pro sekačku na svah?, 18.7.2012
Já bych vůbec neřešil tento problém. Jezdím tak děsné krpály jak s BaS tak i s Hondou a nic se neděje. BaS má už 10 let, nasekáno ročně 3 x 8000 metrů a měnily se jen svíčky. Honda jezdí zatím většinou rovinky a máme ji třetím rokem, ale ani mě... celý příspěvek >
Jaký motor pro sekačku na svah?, 18.7.2012
Tak tak, dvojtakty seženete a řekl bych, že i ND na letité motory jsou k sehnání. Pokud plánujete kupovat přece jen novou sekačku, tak bych se nebál mazání u 4-taktu. Bohužel nevím které rotačky (nemyslíte bubnovku, že?) mají tlakové mazání, ale... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 17.7.2012
Nemáte někdo informace o nových traktorech od Husky? Vím, že si zákazníci i zde na fóru stěžovali, ale třeba CTH 224 TWIN je "absolutní novinka". Motor Kawasaki, nový podvozek, U-CUT pro lepší manévrování, hmotnost 290 kg,...
Sekačka na 3 ha zahradu, 17.7.2012
Mně absolutně uniká smysl této koupi. I s dosti velkým zahradní traktorem se dá sekat solidní bludiště a to vy píšete o solitérech, sem tam keř a strom. Ten Deer je chrastítko a jeho život bude velmi krátký, odhaduji tak dva roky. Práci si ani... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika