Příspěvky uživatele - 243.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Budou borůvky?, 29.5.2015
Budou!! jezibaba9
Co je to, 23.3.2015
Mi se na borůvce udělalo něco podobného, po špatném pohnojení, už nevím přesně, co jsem tam dala, myslím že cererit... jezibaba9
Fóliovník, svařování fólie, 1.3.2015
Dělali jsme to vloni přes kancelářský papír. jezibaba9
Tykev Kveta, 14.11.2014
Dělám z ní cuketové zelí, dávám do Anklbensu domácího, dobře plodí a byla první, co jsem mohla sklízet, budu ji pěstovat i nadále, má velký výnos a je spolehlivá. Určitě doporučuji.
Olejnatá dýně - semena, 18.10.2014
Moje zkušenost: špatně jsem semínka usušila, a celá předloňská sklizeň mi zplesnivěla. Jezibaba9.
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 15.6.2014
Vypadá to jako Bristol. Jezibaba9
Určení rostliny, 18.5.2014
Díky)))
Určení rostliny, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer vespolek, můžete mi pomoci určit tuhle kytku? Nevím, jestli to je opravdu trvalka, děkuji.
Co jsou to za broskvoně, 7.4.2014
Děkuji, jen se to dozvím asi až příští rok, z jednoho květu si myslím nic nebude. Potom zas vložím fotku na určení.
Co jsou to za broskvoně, 7.4.2014
Pravda, u toho zvonkového květu jsou na stromku některé květy bílé, ale většina je s červenýma koncema. Aspoň jedna že je RH a ta druhá bude překvapení.
Co jsou to za broskvoně, 7.4.2014
Zítra se na to podívám, jestli je to z podnože, protože jde o stromek, který se neujal hned celý, později vyrašil, ale z podnože myslím ne, uvidím zítra.. Nafotím je celé oba. jezibaba9
Co jsou to za broskvoně, 7.4.2014
To jsem z toho jelen... asi ještě počkat na plody. Jezibaba9
Co jsou to za broskvoně, 6.4.2014
Díky,  ten můj malý květ je na špičce více červený, než ty vaše, ale jestli má RH malé květy, mohlo by to být ono. Kdyby se podařilo a něco z toho bylo, vyfotím to zase. Ten větší růžový květ je jen jeden.
Co jsou to za broskvoně, 6.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, letos poprvé mi rozkvetly nové broskvoně, obě by měly být Red heaven od Starkla, ale kvete každá úplně jiným květem, poznáte odrůdy?
Tipala, 26.3.2014
Pokud bydleli prarodiče pod Štandlem, je velká pravděpodobnost, že by to mohla být stejná žlutá švestka u té cesty Pod Štandlem)), můžu vám v létě poslat pecky, jestli tam něco bude a já to trefím. Anebo ti vaši příbuzní, jestli tam jsou doteď.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika