Příspěvky uživatele - 88.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 13.8.2013
Bobule jsou selektívně k jídlu už asi deset dní, ale nechávám je přezrát i když už některé praskají.Chuť mají sladkou, a zajimavou.Rostlina je zasazená v rohu, aby nepřekážela, a všechny tažně vedu na drátěnce na stropě.Má to taky plnit stínící... celý příspěvek >
Lemeda, 13.8.2013 Obsahuje fotku
Koupil jsem ji na prodejistromku už to budou čtyři roky.Ještě nikdy se mi nestalo, že bych koupil něco, co by pak bylo něco jiného než jsem chtěl.Jediný plod se mezitím pěkně vybyrvil do pěkného kabátu, a slupka napraskla.U Lemedy se udává zvýšená... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 13.8.2013 Obsahuje fotku
Nevím proč Aivaz pěstuje tak málo lidí, přitom je to velmi kvalitní odrůda.Velké atraktívní modré a chutné bobule s malými jádry, které jen omezeně překážejí v papuli.
Katinka - termín dozrievania, 12.8.2013
Mám stále většinu plodů Katinky na stromě, a neuváženě trhat nezralé plody mi příjde jako hřích... překročení jedenáctého Božího přikázaní.Víte, u mě je to tak, že jsem zvyklý si pochutnat jen na přezrálých plodech švestek, protože ty mají v sobě... celý příspěvek >
Katinka - termín dozrievania, 12.8.2013
Dnes ráno, když jsem šel od Katinky mě napadla podobná myšlenka.Plody jsou sice už nějaký den k jídlu, ale jsou stále ještě kyselé.Dužina není v optimální zralosti, je zeleně žlutá, a poměrně tuhá.Každé ráno sice najdu pod stromem asi šest plodů u... celý příspěvek >
Topfirst, 10.8.2013
Tak si ještě počkáme na konečný verdikt, až pan Miloš ochutná Middle Second,protože většina ranných odrůd mu nějak nejde pod nos... krom Katinky...samozřejmě,a nazelenalého Carpatinu.Já musím konstatovat, že stále ještě nepoznám opravdovou chuť... celý příspěvek >
Michaela, 9.8.2013
V čem se liší, ppř. jak vyznívá srovnání s RH ze kterého byla vyšlechtěna.Především mě zajímá zda se v chuti, konzistenci najdou nějaké odlišnosti, zvláštnosti pro které bych si vybral Michaelu a né RH (je to jeho mutace), a v jakém stádiu... celý příspěvek >
Topfirst, 9.8.2013 Obsahuje fotku
Je tady zase ten samý problém s předčasně vybarvenými plody... ale k jídlu to stále není.Dva už opadly.Zvláštnosti u jednoho byly dvě zcela odlišně chutné poloviny.Jedna bez chuťi... prázdná, druhá znatelně odlišná... se sladkým příslibem.Ale u mě... celý příspěvek >
Lemeda, 9.8.2013 Obsahuje fotku
Tak ta moje holka medová stále čeká na příhodný větříček, protože se ji stále nějak nechce dolů.Přitom by měla zrát -8 VP.Jestli je to opravdu ona, přepíšu si ji do kolonky pozdní, protože je stále tvrdá.Trhat ji nehodlám, ať ještě ukáže co dokáže.
Šarka?, 8.8.2013
Nevím jestli se jedná o šarku.Na prvním snímku je vidět klejotok, který nemá nic společného se šarkou.Klejotok nemusí mít původce v obaleči švestkovém, pokud se v plodu později nenajde larva.O původu klejotoku ještě nemám přesvědčivé důkazy o... celý příspěvek >
Povidla nejen ze švestek, 8.8.2013
Asi máte rádi povidla více, než kdokoli jiný.U nás se moc marmelády a povidel nesní-spíše vůbec né, jen občas na omeletu.Kdysi dávno jsme povidla(tak nazýváme lekvar ze švestek) vařili taky... už to bude nějakých dvacet-třicet let.První švestky v... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 7.8.2013
Žádný upgrade HW, ani SW v plánu není...ani výhledově.Velmi by mě mrzelo, kdyby Katinka na přezrok vynechala.Hlavně proto, že souběžné odrůdy ještě nejsou v produkčním věku na to, aby hrozící výpadek adekvátně pokryly, a loňské pocity zažívat už... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 7.8.2013
Letní rezistenty, nebo alespoň více odolné?...v tomto asi poradí jiní, ale já jsem naštěpil Julii, Hanu,Discovery, Mio,později dozrává Ametyst, Lired,Petra.Přes jednu údajnou nectnost-sklon k předčasnému propadu bych doporučil i Mio, které jistě... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 7.8.2013 Obsahuje fotku
Ani několik posledních velmi parných dní s přílivem teplého vzduchu z Afriky, který přinesl na několika místech naší republiky rekordní teploty nestačilo k tomu, aby se dohnalo co se zameškalo.Dozrávání ovoce je asi v týdenním skluzu.Teprve nyní... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 6.8.2013 Obsahuje fotku
Já se pokouším přeštěpit Průsvitné letní, a jednou z několika je i její dcera Hana.Mám několik letních odrůd, protože jedné odrůdy na velkém stromě je najednou moc.Na přeroubovávaném Průsvitném letním jsem ponechal i větve původní odrůdy, které se mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika