Příspěvky uživatele - 157.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
modrásek, 24.3.2006 Obsahuje fotku
Jsem sice z Kroměříže. Před 4 roky jsem byla v Praze. Jezdila jsem kolem něj a také jsem se tam byla podívat. Je to směr Hostivař, tramvaj 22 a 26. Je tam i ten Interspár. Myslím si, že se to za tu dobu nezměnilo, že vše stále platí. Ověřit si... celý příspěvek >
Rododendron, 23.3.2006
Je to způsobeno nedostatkem vláhy v letním období, a po té napadením škůdcem. Škůdce se nalézá na spodní  straně listu a jmenuje se sítiňovka pěništníková. Odstraňujeme ji postřikem na jaře, když je sucho. On také napadá květní pupeny.... celý příspěvek >
kosatce, 23.3.2006
Záleží jaké máte na mysli. Pokud myslíte velkokvěté, kvetoucí v květnu až v červnu, tak necháme část listů samovolně zaschnout. Potom  je můžete ale nemusíte odstranit . A to šikmo  ve tvaru písmene A a ve výšce cca 10 -15 cm. ... celý příspěvek >
Tulipany, 23.3.2006
Po odkvětu odstřihneme semeník. Necháme zaschnout listy. NIKDY JE NEODSTRAŇUJEME ZELENÉ!!!! Oni si musí  vzít  zpět živiny v listě, teprve až zaschnou, pak je odstraníme.    Na místě je necháme 2-4 roky. Pokud... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika