Příspěvky uživatele - 144.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadské borůvky, 30.3.2014
Samozrejme. Ja som takto presádzal trojročnú borievku. Opatrne aj aj s koreňom ju vyberte a dajte ju do kyslej rašeliny. Ja to mám tak, že mám jamu vyloženú takou hrubou fóliou a v nej mám kyslú rašelinu zmiešanú s riečnym štrkom, pilinami s... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
To pivo a naštartovaný gryl, ako u mňa na zahradke.   Ale pekné rajčata. 
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 16.11.2013
Ja som ešte porýľoval, čo som nestihol. A trochu sme so susedom koštovali tohoročnú "meruňkovici". Ale aj to patrí k záhrandke. 
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.11.2013
Trochu my to tu už pripadá ako na predvádzacej akcii šmejdov. Každý vychvaľuje do nebies, nikto nikdy v živote už nič iné nezoberie do ruky... Sused v záhradke má ten slávny Fiskars. Má veľa peňazí, tak stále kúpi nejakú takúto vtákovinu.... celý příspěvek >
Presádzané jahody, 25.6.2013
Ja som raz podobné sadenice kúpil v Lídli. Tiež to boli stálerodiace a tiež nepúšťali "šlahouny".Zasadil si ich tak aby mali srdiečko nad zemou? Ak hej, tak sa možno len rozrastajú. Možno budú kvitnúť pozdejšie.
Papriky - 2013, 18.6.2013
Už dávnejšie u nás zrušili sklenníky, kde pestovali kvety a na tom mieste zostala táto závlaha. Tak sme to s pár kamarátmy trošku prebrali a niečo sme si odniesli na svoje záhradky. Je to čierna hadica z umelej hmoty asi 1/2 palca tlustá. Sú v nej... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 18.6.2013 Obsahuje fotku
RS  Ešte pridám na porovnanie odrodu PCR sadenú vonku. Je to z tých istých priesad ako aj vo fólii. Tu vidieť že sa fóliák, alebo sklenník fakt oplatí. 
Papriky - 2013, 18.6.2013 Obsahuje fotku
Pridám aj ja nejaké fotky. Je to fóliovník, juh stredného Slovenska. Pridám občas do kvapkovej závlahy viaczložkové hnojivo Hermavit. Osvedčilo sa my.
Kam s brusinkou, 25.4.2013
Ak je to Brusinka, tak kyslú rašelinu, slniečko a zalievať iba málo, nemá rada mokré prostredie. Skoro vôbec. Ak je to Americká brusinka, tzv. Klikva tak tiež kyslú rašelinu ale tá má rada premokrenie, teda často zalievať, skoro by mala byť v bažine.... celý příspěvek >
Zásilkový prodej ovocných stromků, 16.4.2013
Ja som od nich kupoval aj na jeseň 2012 aj teraz na jar. Na jeseň bola ponuka bohatšia, a pravdepodobne to čo im ostalo od jesene predávali aj teraz na jar. Ale jarný katalóg sa na ich stránkach objavil až niekedy vo februári alebo tak nejako. Vtedy... celý příspěvek >
Zásilkový prodej ovocných stromků, 15.4.2013
Ja som teraz na jar ale aj na jeseň objednával z firmy Plantex, a musím povedať že som bol veľmi spokojný. Stromky prišli v poriadku, kde bola horšia korunka, tak som zrezal a zapestujem novú. Ale inak spokojnosť. 
Elektrický Rotavátor, 29.3.2013
Aj ja ho mám a mám podobnú skúsenosť. Je trochu ľahký, možno by to chcelo nejaké závažie, ale na malé plochy sa s tým človek pohrá a je to vždy lepšie ako motykou. 
Ředkvičky, 25.3.2013
Ja ich už mám vo foliovniku vysiate asi dva týždne. Už sú celkom pekné. Tak isto aj hrášok a šalát. Už len keby že je trochu teplejšie. 
Malina Polka, 14.3.2013
Vďaka Vám obom. Tak asi ešte ich zopár dokúpim, teda ak ich ešte majú.  Kedy a ako ju rezať? Je remontantná, tak na jeseň ju šmyknúť celkom? Niekde som čítal že remontantné rodia na jednoročnom výhonku.
Malina Polka, 14.3.2013
Včera som kúpil a aj zasadil 4 maliny "Polka". rastliny sú dlhé asi 40 cm. Mám ich ostrihať celkom u zeme alebo ich nechať tento rok tak ako sú? Poradí niekto? A ako rýchlo sa táto odroda rozrastá?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika