Příspěvky uživatele - 39.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazalka, 18.7.2013
Dobrý den na jaře jsem vysel bazalku ted je ve foliaku ale nevím jestli přezimuje?nemam ji na zimu přesadit do květníku a vzít domu? nebo ji tam mam nechat
Sklizeň rajčat 2013, 7.7.2013 Obsahuje fotku
to nevím ale tkhle jsem na tom ja
Pet-lahve s vodou, 11.4.2013
Dobrý den slyšel jsem že se dají naplnit lahve vodou ktere se přes den nahřejí a přes noc zavlažují přečetl jsem si spoustu vlaken ale nikde nebylo napsano jak lahve rozmístnit.jestli podle obvodu nebo mezi rostliny (v mem případě by to byli sazenice... celý příspěvek >
Mohou už ven?, 10.4.2013 Obsahuje fotku
dobrý den mohouz už tyto sazenice ven do foliaku nevím jestli jsou na to dost velke děkuji
Otužovaní rajčat a paprik, 8.4.2013
dobrý den v příštích dnech už hodlam otužovat sazenice venku ne ve skleníku, ten je momentalně plný salatu a ředkviček a tak budu sazenice nosit sem a tam neužkodí jim to?
Vytahla rajčata, 6.4.2013
děkuji skusím to. A mohu je zasadit jakoby nakřivo tak hluboký květník nemam
Vytahla rajčata, 6.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den podivejte na ma rajčata co snimy jsou jak nitě?
Přesazování mrkve a petržele, 29.3.2013
tak moc děkuju a nezlobte se
Přesazování mrkve a petržele, 29.3.2013
Dobrý den dostal jsem takový napad. Mohl bych -vzhledem k počasí-vysít mrkev a petržel do skleníku a po mrazech ji rozsazet ven děkuji ale jestli je to pitomost tak se nezlobte
Jarní cibule, 27.3.2013
dekuju moc
Jarní cibule, 27.3.2013
mohu už vysít jarní cibulku děkuji
Lignohumat, 25.3.2013
dobrý den tak jsem se dozvěděl o nějakem lignohumatu, rostliny prej maj obrovský kořenový system a nemusíme ošetřovat proti plísni.Nevíte jestli se da koupit v taboře v baumaxu a jestli jo tak za kolik děkuji
Pažitka, 25.3.2013
Dobrý den mohu už dat pažitku vysetou v polovině unora do foliaku. je vysoka asi 2cm
Ředkvičky, 25.3.2013
Dobrý den mohu už vysít ředkvičky ven do pařeniště
Salát, 25.3.2013
děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika