Příspěvky uživatele - 20.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mám vysadit Spartana?, 24.3.2013
Spartan není špatná volba - já ho ani nestříkám, mám hodně rezistentů, záleží na tom, jaký bude v místě tlak strupovitosti. Komu Spartan chutná - nedá si ho vzít. Jsou ovšem i jiné kvalitní zimní odrůdy - já jsem zamilován do Topaze, není tak... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 24.3.2013
Tak jsme na tom byli stejně, věnoval jsem se salátu, rajčatům, cuketám - to mě částečně uspokojilo. Odkud račte být - tipuji střední Čechy? J.
Vytáhlé sazenice, 24.3.2013
Tak to se divím - jste rarita! Já pikýruji brzy - jakmile jsou děložní lístky vyvinuté (1-2 cm), někdy jsou ještě slepené hnědou slupkou. Dobře se za to uchopí. Plastová okna nevadí, mám z nich celou zimní zahradu. Důležitý je substrát - mám... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 24.3.2013
U Prahy ráno -7°, meruňky zatím dobré, předpověď YR -5°, snad to dopadne - ale co ledoví muži??? J.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika