Příspěvky uživatele - 239.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Floxy, 20.7.2019
Dobrý den všem bojovníkům proti flox-nemocem. Nejsem expert, ale jako "zvíře" jsem použila první instinkt, co mě napadl. Jak jsem viděla bíle flekaté listy, zhrozila jsem se, všechny utrhala, hodila do smetí (nikam do kompostu ani za plot!!) a to jen... celý příspěvek >
Poradí někdo?, 24.3.2013
Brouzdám po epifytních kaktusech a tak přidám ještě třeba rod Lepismium -druh např. Lepismium houlletianum... Josef.
Stará červená letní jabloň, 24.3.2013
Na Astrachán červený (i bílý) si z dětství pamatuji. Ten to na 90% nebyl, ale při psaní svého úvodního příspěvku (dotazu) jsem si na něj vůbec nevzpomněl. Má někdo nějaké další nápady k určení neznámého jablka? Josef.
Stará červená letní jabloň, 24.3.2013 Obsahuje fotku
V létě jsem objevil v aleji u silnice pět stromů červené letní odrůdy. Doba zrání: současně s Průsvitným letním. Plody celočervené, myslím, že bez žíhání či světlejšího líčka. Na chuťi, pokud si dobře vybavuji, nebyla tak šťavnatá a nakyslá, jako... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika