Příspěvky uživatele - 81.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka s/bez pojedzu, 28.4.2008
S úctou k Vám, srovnáváte bolens 42 bez pojezdu a bolens 46 s pojezdem. Bolens 46 s pojezdem je o3 kg těžší než bolens 46 bez pojezdu. Co se týče váhy, resp. síly vynaložené na tlačení sekačky před sebou, když zapnu pojezd tak sekačka jede sama... celý příspěvek >
Sekačka s/bez pojedzu, 28.4.2008
Sekačka s pojezdem se chová stejně jako bez něho, akorát je konfortnější. Pojezd znamená desítky gramů navíc, ne kilogramů jak se zde píše. Ostatní zde zmiňované věci jsou hlavně rukama. A pokud si někdo koupí velkou sekačku, tak nebude lehká. Pojezd... celý příspěvek >
Trávníkový koberec, 27.2.2008
S kobercem nemám zkušenosti. Zakládal jsem trávník cca 600 m2. Zelenal se po 10ti dnech. Jako hustý trávník to začalo vypadat po 1 měsíci. Osivo + hnojivo s postupným uvilňováním vyšlo na cca 4 Kč/m2. Položení travního koberce se... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 25.9.2007
Pokud bude mít pán zájem, mohu poradit, jak se dopracujete k hustému a pěknému trávníku.
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 24.9.2007
Mám tím na mysli tu elektrickou verzi.
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 24.9.2007
Ano, pokud mu mám(e) pomoci, formulovall bych to následovně. Tazatel má nyní určitou představu, kterou chce realizovat. Výchozí podmínky jsou pro něho dané 300 m2 plochy mírně zvlněného trávníku, elektrickým přívodem a možností sekat jednou týdně. Je... celý příspěvek >
Životnost čerpadel Acua 5-55 od výrobce Espa, 3.9.2007
Máte někdo zkušenosti s provozováním tohoto čerpadla? Po čtvrtém zalévání a celkem 4 pracovních hodinách přestalo dávat vodu. Po vytažení ze studny a zkoušce v kýblu s čistou vodou jsem zjistil že vrčí, rukou jsem si chtěl sáhnout jestli saje ale... celý příspěvek >
co můžu dělat na zahradě v izolační zeleni, 31.8.2007
Koupil jsem zahradu v izolační zeleni a nevím co se tam dá postavit nebo zřídit (el. přípojka, vrtat studa na zalévání či postavit zahradní domek nebo dovést tak zvaný mobilní dům) poradí mi někdo? děkuji
Kterou sekačku? Yard-man x Honda x Husquarna, 30.8.2007
Milá Verčo, správně se ohlížíte po sekačce podle plochy. Z vlastní zkušenosti Vám mohu poradit. Čím větší sekačka, tím těžší a v neposlední řadě i dražší. Vámi uváděné sekačky mají otočná přední kolečka. Nebudu vám nutit žádnou značku, spíše napovím,... celý příspěvek >
Vertikutace s Wolf-Garten UV-40H, 17.8.2007
Na odmechování je válec s pružinami. Pozor na nastavení, konce pružin musí kopírovat povrch, t.j. žádné rýpání do půdy. Tím se dostáváme k tomu, že to slouží hlavně k odstranění biologické hmoty nad půdou, něco jako vyčesání. Nožový válec... celý příspěvek >
Výběr kvalitní sekačky, 14.8.2007
Add záběr sekačky. Taky jsem nechtěl malý záběr. Na 25x25 m bych záběrem 53cm oproti 46 ušetřil 7 jízd. To vypadá dobře. Jenže to s 53kou časově dělá úsporu 3 minuty z celkových 23 minut sekačkou 46 cm (pojezd jede cca 1m/s). Najednou se mi... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 28.5.2007
Díval jsem se u AL-KO 46 B, na 4 taktní motor Tecumsen (Tecna Centura 40 DX), na ozubeném kole s vačkami k ventilům je dirka - ale na ozubeném kole na klikovce jsem žádné označení neviděl.
Motor Tecumseh, 28.5.2007
Vyměnil jsem klikovku na sekačce, ale nestartuje. Nevíte někdo jak nastavit polohu ozubených kol (u dvou - válce Tecumseh) vaček a klikovky. Díky.
Zahradnické nůžky, 16.4.2007
Koupil jsem jednobřitové převodové nůžky Fiskars asi za 600kč. To jsem si tedy dal. Po několika 15mm větvích zničené ostří. Převod práci nijak neusnadnil a při větší síle nůžky mačkají prsty. Obyčejné nůžky za 150kč staré několik let jsou proti těmto... celý příspěvek >
Hobby elektricka pila, 17.11.2006
A nebo radsi benzin Dolmar DS33 za 5200,- ? Dekuji Kaspar
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika