Příspěvky uživatele - 155.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdci na petuniích, 23.7.2014
Dobrý den, jsem nešťastná z toho našeho vinařského kraje. Je tady neskutečné množství potvor všeho druhu, které mi ničí jak kytky, tak úrodu. Mám plnou skříňku postřiků proti všemu a stejně ty potvory vítězí. Letos mi jabloně napadlo padlí, přeneslo... celý příspěvek >
Je vhodné srdcovku (dicentra) v létě sestříhat, ořezat?, 19.8.2013
Jak zežloutne, tak stříhám skoro u země, na jaře vyraší znova a je vždy stejně krásná. K ní sázím cínie.
Schnou mi floxy, 17.8.2013
Zkusím zítra nafotit, co zbylo...
Schnou mi floxy, 17.8.2013
No mně nejde do hlavy, že sousedi přes pár baráků je mají taky na obdobném stanovišti a vypadají dobře. Přemýšlím, jestli je někam nepřesadím a uvidíme, co to udělá... Šedavý povlak na tom není, to jsem viděla na jabloních a toto fakt jakoby... celý příspěvek >
Schnou mi floxy, 17.8.2013
Ono totiž už není ani co fotit, je to jak seno, vypadá to, jako kdyby seschly suchem, ale to pravda nebude.
Schnou mi floxy, 17.8.2013
Díky za radu, možná to bude ono, tady v našem kraji (vinařském) musím stříkat všechno proti všemu, nesnáším tady tu monokulturní oblast. Nemoci a havěť mi přerůstají přes hlavu :-). Příští rok zkusím stříkat hned od počátku.
Osázení trvalkového záhonu na osluněném místě, aby byl ozdobný, co nejdéle, 17.8.2013
Páni, tak to je nádhera, gratuluji a tleskám a trošku závidím :-).
Schnou mi floxy, 17.8.2013
Dobrý den všem, mám takový problém s floxy, mám je 3. sezonu, první sezona v pohodě a další 2 sezony mi začaly žloutnout a sesychat i v plném květu, vypadá to ošklivě, zalévám, přihnojuji, jsou na slunném stanovišti blízko růží. Co dělat? Mám sto... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 15.3.2013 Obsahuje fotku
Díky, no stejně nenadělám už nic... Tak jsem to ještě zkontrolovala a nějaké lístky asi budou OK, tak uvidíme, je to hromada záhonků, pro ilustraci přikládám foto z loňského pozdního podzimu, jaká to byla paráda. Tak na těchto a ještě dalších asi... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 15.3.2013
No, tak jsem to pěkně podělala, jestli by ty tulipány přežily mrazy, tak moji péči rozhodně ne, vítr totiž mlátil s textilií a ta mi omlátila tulipány. Vítr je tady teda děsný. Takže je to v háji, obávám se, že z toho nic nebude, tak z 50% určitě ne.... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 14.3.2013
Dneska u nás u Znojma -4 st. Něco jsem stihla přikrýt textilkou, mám jen černou, trošku na to nasněžilo, něco jsem nepřikryla (nebylo už čím a hlavně nebylo kdy, děti mě nenechaly...). Prosím zkušenější o radu, jak dlouho ty narašené tulipány atd.... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 12.3.2013
Tak u nás dnes ráno (Znojemsko) -2 st, tak snad mi to vše přežije, krokusy mám v plném květu, tulipány některé už mají tak 15 cm, přemýšlela jsem, že to večer zakyji textilií, ale vyprdla jsem se na to, takové mrazíky by snad vadily v květnu vínu a... celý příspěvek >
Živý plot na olemování dětského hřiště, 13.4.2011
Dodávám, že půda je spíš vápenitá, úrodná, stanoviště slunné, vinařský kraj.
Živý plot na olemování dětského hřiště, 13.4.2011
Dobrý den, děláme dětem dětské hřiště, klasika houpačky, skluzavka, písek, domeček, velikost plochy 5x9m, z jedné strany bude lemováno habrem (sousední pozemek), z dalších 3 stran chci položit na zem kulatinu, do toho nasypat mulč a kolem kulatiny... celý příspěvek >
Nemocná jabloň - nějaký škůdce v kmenu, 11.3.2011
Nic takového se tam nedávalo. Je v háji fakt půlka kmene a kořenů, ale jabloň začíná pučet, tak nevím. je to nejlepší z celé řady 7 jabloní, tak jsem z toho docela špatná. Už mám pořízený postřik na nějaké jabloňové brebery a pak to zatřu, to už jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika