Příspěvky uživatele - 20.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 11.3.2013
Zdravím Plně chápu Vaše rozčarování nad názory tvaru stromu. Já mám zkušenost takovou, že ti co většinou kritizují nebo zatracují určitý tvar koruny mají sami problém tento tvar pěstovat. Pro všechny tvary ovocných stromku platí stejné pravidla a... celý příspěvek >
Rubinola - mrazové desky, 11.3.2013
zdravím Já mám obavy, že naší milovanou Rubinolu budeme muset pěstovat na kmenotvorné odrudě jako se to dělávalo kdysi sadař vlada
Staré jabloně 2; zmladit nebo skácet?, 11.3.2013
Zdravím Teď si dovolím ještě jeden názor, ze kterého zarytí odpurci vysokokmenu a starých odrud nebudou mit radost. V prvé řadě je škoda relativně zdravé stromy kácet a to nejenom proto že už to potom nikdy nevrátíte a bude pozdě jich litovat. Za... celý příspěvek >
Staré jabloně 2; zmladit nebo skácet?, 11.3.2013
Dobrý den Já si myslím, že Vaše slovo zprasena je zbytečně silné. Podle vašich fotografii je vidět, že byl proveden středně silný zmlazovací řez a docela perfektně. U renet hlavně zatírejte řezné rány jsou silně citlivé na napadení nekrozou... celý příspěvek >
Rubinola - mrazové desky, 11.3.2013
Dobrý den Prosím touto cestou o informaci jak se v oblastech československých odruda Rubinola pere s prudkým pnutím v kuře kmenu a následným vznikem mrazových desek u nas ve slezsku na opavsku jsou to až silné skalpy a stromky žijou... celý příspěvek >
Blanické odrudy, 11.3.2013
Dobrý den Prosím Vás touto cestou o nezaujatý názor na blanické odrudy. Muj dotaz se týká hlavně odolnosti těchto rezistentů na nekrotickou rakovinu. Ptám se proto, že rodiče většiny blanických odrud jsou citlivé na nekrotickou rakovinu (Florina,... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 1.1.2013
Zdravím Pan Přasličák je ovocnářská kapacita se silnou specializaci na novinky jádrovin. Na zahradě má většinu novinek, které existují a nebo mají ještě číslo. Všechny stromky má ve tvaru štíhlého vřetene na drátěnce v perfektním stavu. Pěstuje... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika