Příspěvky uživatele - 88.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kompost na balkoně, 2.6.2013
zdravím, kompostujete někdo i na balkoně? Pokud ano - jak a s jakým úspěchem? :-) hezký den všem! Honza
Potřebná velikost nádoby pro pěstování rajčat, 12.5.2013
zdravím, chtěl bych pěstovat na balkoně rajčata a nevím jak velikou nádobu, resp. množství zeminy (v litrech) potřebují. Zda např. půjdou dobře dvě rajčata v jednom kýbli, nebo raději jedno rajče do jednoho kýble, nebo jestli je to úplně malé...?... celý příspěvek >
Fazole Gusty, 9.3.2013
taky by mě zajímalo zda je někdo pěstuje a jaké jsou zkušenosti...? Sám jsem letos koupil nějaká semena a chci je taky zkusit, tak snad budou tak dobré jako se o nich píše :-)
Mšice na zelenině, 2.3.2013
zdravím, prohledal jsem spoustu diskuzí ale nikde jsem nenašel radu, co použít na mšice na zelenině a bylinkách - teď konkrétně mě trápí pažitka, je obalená mšicema ale bojím se použít chemii abyh se sám neotrávil...:-) Máte někdo nějakou dobrou... celý příspěvek >
Oprava hup-cuku, 21.12.2012
Dobřichovice-Lety 190, tam bývala opravna zvedacích zařízení  (hup-cuků) ale zda je tam ještě dnes nevím. J.D
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika