Příspěvky uživatele - 59.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tis - lze ho zachránit a tvarovat?, 18.3.2013
Děkuji Vám za radu:-) Říkáte tedy, že když nechám třeba jen ty holé větve (což tak bude, pokud ho sestřihnu zvrchu a ze stran), tak v pohodě obroste? Zeptám se ještě, kdy ho mohu sestřihnout? Zda už teď v březnu, nebo mám čekat až třeba do května... celý příspěvek >
Tis - lze ho zachránit a tvarovat?, 17.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme na zahradě asi 2 roky přesazený tis. Předtím byl na stanovišti, kde neměl úplně ideální podmínky, byl mezi thujkami a neměl příliš prostoru a světla, proto je v koruně obrostlý více a uprostřed je téměř holý. Nechal jsem ho 2 roky... celý příspěvek >
Staré jabloně 2; zmladit nebo skácet?, 12.3.2013
Moc děkuji za Vaše rady :-) M.
Staré jabloně 2; zmladit nebo skácet?, 12.3.2013
Přesný název odrůdy bohužel neznám. M.
Staré jabloně 2; zmladit nebo skácet?, 9.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám tu jabloň č. 2, odrůda Reneta. Opět bych chtěl poprosit Ty z Vás, kteří mají zkušenosti s pěstováním jabloní, o radu, zda skácet, nebo ořezat, případně jak? Reneta je oproti Matčinýmu "zprasena" řezy poněkud více. Z boku je k... celý příspěvek >
Staré jabloně 1; zmladit nebo skácet?, 9.3.2013
Souhlasím s p. Fildou, že stromy jsou poničené neodbornými zásahy. Pokusím se podle rady p. Vysloužila založit nové boční větve z vyrůstajících vlků a postupně během let ten vršek snižovat. Děkuji p. Fidlovi za nabídku, v případě zájmu se... celý příspěvek >
Období výsevu trvalek a jejich pikýrování, 8.3.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy je optimální začít s výsevem trvalek a dvouletek (ostrožka, náprstník, levandule)? Koupil jsem si letos velké množství semen a do země musí přijít většina až po zrmzlých, tak aby do té doby semena stačila doma... celý příspěvek >
Staré jabloně 1; zmladit nebo skácet?, 7.3.2013
Tak, tak, další stromy budou přibývat postupně. Nejdříve Matčino:-)  Nejprve děkuji Všem za jejich reakce. K dotazu PP roubovat neumím, tudíž bych raději volil řez. Abych odpověděl 80.43, tak osobně bych chtěl Matčino zachovat, ale... celý příspěvek >
Staré jabloně 1; zmladit nebo skácet?, 7.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych poprosit Ty z Vás, kteří mají zkušenosti s pěstováním jabloní, o radu. Máme na zahradě staré jabloně (cca 40 let), mají chutné plody, ale plodí na svou velikost málo a jen na konečcích větví. Každý rok obráží velké... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika