Příspěvky uživatele - 51.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mohu prodávat bylinky, 21.7.2014
Dobrý den, letos mám velkou úrodu heřmánku, slézu a meduňky. Mohu je prodat - prodej ze dvora? Děkuji!
Kvasinky x droždí, 7.3.2013
Dobrý den, dělám šípkové víno v 2 x 50litrovém demižonu. A do jednoho dám 4droždí a do druhého 10ks vin. kvasinek. Kvasinky jsem včera,,nastartoval´´ a dnes koukám do lahvičky a oni granulky leží u dna. Mám to dát do šípku, nebo se kvasinky... celý příspěvek >
Pálení ovocných vín, 7.3.2013
Nechápu?
Šípkovica ako ma to, 7.3.2013
Tak jak?
Pálení moštu, 6.3.2013
Tak že nebudu mít ani mošt?
Pálení moštu, 6.3.2013
A jak vznikne 50% pálenka z vína 17%?
Pálení ovocných vín, 6.3.2013
Dobrý den, mám doma bezinkové, hlohové, šípkové a jablečné víno. Různá procenta alkoholu a cukernatost vín. Můžu vína vypálit, kolik procent alkoholu, nebo zbytkový cukr mají obsahovat. Čím změřit? Vadí když nechám vypálit sladké dezertí víno?... celý příspěvek >
Pálení moštu, 6.3.2013
Když udělám mošt a dám vypálit, bez kvašení. Co se stane?
Výroba šípkového vína v 50l kanystru, 1.3.2013
Dobrý den, Má někdo přesný recept na výrobu v 50l demižonu? Já jsem udělal cca 10kg cukru, 10kg sušených šípků, 40l vody. Do soudku jsem dal šípek na to 10l převařené vody s cukram + 30l studené vody (vadí že jsem nepřevařil?), promíchal a přidal... celý příspěvek >
Šípkovica ako ma to, 7.2.2013
Máte někdo přesný recept? Já udělám asi víno v plastovém sudě 50l a potom nechám vypálit. Mám sušený šípek cca 50kg. Jaké kvasinky použít, kolik vody, cukru...?
Pokazil jsem kvas?, 7.9.2009
při změření cukru ukázalo 7,7?
Pokazil jsem kvas?, 3.9.2009
Dobrý den, jedná se o švestkový kvas cca 3týdny naložený v plastovém sudu s poloutaženým uzávěrem. Umístěno venku ve stínu. Cukr jsem nepřidával prý se to nesmí. Kvas potřebuji vypálit na slivovici. Ocet jsem poznal při ochutnání a podle vůně, ale... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 1.9.2009
můj kvas se mnění v ocet vadí to? kde je chyba?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika