Příspěvky uživatele - 213.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tacca chantrieri, 9.7.2014
Vyklíčeno... z 50ti semínek zatím vzešlo 6, z teho 3 zdechly... Je to bohužel tak, ale je to opravdu hooodně náročná kitiii... Mam ji v květináči, který je zabalen do igelitu kvůli vlhkosti, v tom mi zdechly 3 :( takže nevím, kde sehnat v bytě... celý příspěvek >
Musa basjoo, 17.5.2014
Velice mylná informace... Pan Rek žáden banánovník nemá a nikdy neměl... Byl jsem s ním v pátek a na tuto informaci jsem se ho opravdu ptal... Má tam od citrusů přes bambusy po babaca, ale banánovnák opravdu ne...
Tacca chantrieri, 25.1.2014
Zdravim, nenasel by se tu nekdo, kdo ma tuto prenadhernou rostlinu doma a ma vlastni seminka? Bojim se koupit rostlinu za vice jak 500 aby mi zdechla :(Radeji bych si ji vyklicil od seminka, myslim ze ma pak i clovek vetsi radost :) Klidne odkoupim... celý příspěvek >
Prosím o rady - založení kvasu, 25.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, poradil by mi někdo prosím co s sudem plným švestek? :) Chci založit kvas, někdo radí rozdrtit, někdo nedrtit, někdo radí dát vodu, někdo radí vodu nedávat, někdo radí cukr a někdo zase ne... Mám 190litrový sud a přibližně bych to chtěl... celý příspěvek >
Bambusové výhonky, 28.5.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda li by šlo vypěstovat bambus a následně používat výhonky.Kdyby to bylo možné už jen kvůli výšky rostliny, jaký je to vlastně druh bambusu? Děkuji
Chilli - na slunci uvadá, 18.5.2013
Nazdarek pěstitelé :) Mám jen jeden dotaz... Pěstuji chilli papričky odrůdu Naga Bhut Jolokia a nějak se mi to nelíbí :(Když je na přímém slunci, tak jsou listy trošku povadlé, ale po zapadnutí slunce se všechno spraví a je to OK... Zkusím to večer... celý příspěvek >
Prodat vinný sklípek nebo nechat?, 2.4.2013
Zdravím všechny vinaře :) Mám takový netradiční dotaz. V rodině máme 70 hektarů orné půdy, vinný sklípek, lesy a jakési stavební parcely. Problém je, že nikdo z rodiny to nevyužívá - pole jsem v pronájmu... Rodina trvá na tom, aby se to prodalo -... celý příspěvek >
Použitelnost semen z chilli papricek, 9.3.2013
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda li se dají použít semínka z Chilli papriček.Dneska jsem byl kvůli tomu speciálně v makru a koupil si Chilli Naga Bhut Jolokia... Koupil jsem 12 papriček, zatím sem snědl 2, a mám tak 10 semínek... Jak dlouho nechat... celý příspěvek >
Jakou odrudu jahod na balkon?, 4.3.2013
Ty měsíční jahody vypadají jako jahody lesní. Každopádně objednám, teď se musím rozhodnout které :) Tento rok se začínám zajímat jak využít dost místa na zaskleném balkóně. Chtěl bych najít nějaké zahradnické centrum kde si mohu objednat toho trošku... celý příspěvek >
Jakou odrudu jahod na balkon?, 3.3.2013
Dobry den preji vsem, chtel bych se zeptat, zda li by mi nekdo neporadil jakou odrudu jahod na balkon? Nasel jsem 3 odrudy ze zahradnictvi kruh a starkl, ale tu na foru a na dalsich forech jsem cetl, ze plody jsou takove tvrdsi, nakysle atd... Prave... celý příspěvek >
Klíčení semen, 2.3.2013
Takze bude lepsi kdyz dalsi varku seminek dam do hliny nez do jiffy tablet?
Klíčení semen, 24.2.2013
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda li by se nenašel někdo, kdo by mi poradil jak klíčit semínka Perilly, chilly bhut jolokia, africké byliny sutherlandia, banánu dwarf cavendish, Guarana, Jiaogulan - ženšen pětilistý, meloun pepino... Nějaké návody... celý příspěvek >
Rady na zacatek pestovani, 5.2.2013
Zdravim, chtel bych se zeptat na nejake rady do zacatku... Dneska jsem si objednal z internetu tyto seminka: Ženšen pětilistý Perila červená Pepíno - Solanum muricatum Africká bylina - Sutherlandia Banánovník Dwarf... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika