Příspěvky uživatele - 200.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 548SW v D-testu, 13.5.2013
Taky odebírám D-test a byl jsem mile překvapen výsledkem rotačních sekaček.Proto jsem koupil pro rodiče výše uvedenou sekačku. Kolik roků sekačka vydrží, záleží hlavně na běžné údržbě sekačky. Po každém sečení je třeba špachtlí vyčistit vnitřek šasi... celý příspěvek >
Rotační sekačka - mulčování?, 13.5.2013
Trávu seču jednou týdně a momentálně roste jako z vody. Stiga jako jeden z velkých výrobců zahradní techniky prodává své šasi i jiným výrobcům sekaček. Takže se vám klidně stane, že koupíte noname sekačku např. v OBI a šasi je od Stigy. Tím chci... celý příspěvek >
Rotační sekačka - mulčování?, 12.5.2013
Mám takový problém. Po 12 letech jsem koupil novou rotační sekačku s mulčovací sadou. Jedná se o sekačku zn. Florabest z Lidlu. Motor je B&G s readystartem. Se sekačkou jako takovou nemám problém, jenom se mi zdá, že při mulčování mi zůstávají... celý příspěvek >
Jak pěstovat pamp. trávu?, 4.3.2013
dobry vecer v kterem mesici ji ma zasadit
Jak odstranit výhonky škumpy, 3.7.2012
prosím o radu- letos na jaře jsme vykolali stromek škumpu a v současné době máme skoro po celé zahradě až půl metrové výhonky mladých škump
Kachna pižmová, 30.5.2012
Poraďte mi taky, letos jsme kachny zkusili prvně, vloni jsme koupili kachny /bílé/ a kačera /barevný/ ale prý obojí jsou pižmovky. První kachna zasedla, 35.den jsme se těšili, nyní už je to 40 dní a stále nic. Jedno vejce jsem jí sebrala a rozbila,... celý příspěvek >
Bazén od pooldesign, 21.3.2012
risknu to, jejich nabídka je nejlepší, máte nějaké reference o firmě? reno.z@atlas.cz
Bazén od pooldesign, 29.2.2012
Ahoj chystám se koupit plastový bazen od teplické firmy Pooldesign, máte s ní někdo zkušenosti?děkuji moc.
Odvodnění plastového bazénu, 29.2.2012
Ahoj, chystám se na plastový bazén 6x3x1,3m, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s vybudováním odvodnění, půdu mám zcela jílovitou a není vodu zespodu kam odvést, jsem zcela na rovině, něco jsem slyšel o odvodněním pomocí nějakého... celý příspěvek >
Drtic vetvi, 26.1.2012
asi elektro je prece jen levnejsi
Drtic vetvi, 26.1.2012
na zahradu kazdym rokek skracujeme vetve tak at to nemusim palit tak chci ten drtic pak to pouziju na zahon misto mulc kury
Drtic vetvi, 25.1.2012
dobry vecer uz dlouho tu nedal nikdo prispevek na drtice a ja zrovna chci poradi jaky koupt chci ho hlavne na delani mulcovaci kury dekuji za radu. lisi.p@seznam.cz
Habr a srny, 30.7.2011
Máme chatu u lesa. Na pozemek nám chodí srny a proto jsme se rozhodli, že vysadíme živý plot z habrů. Nevíte prosím, jestli srny sežerou i habrové listí? Měli jsme zídku obrostlou břečtanem a po zimě nám zůstala holá kola. Proto zvažujeme, z čeho... celý příspěvek >
Kvetinac, 13.6.2011
Zdravim, mohl bych se zeptat co za Musu konkretne je za tim nadhernym datlovnikem?
Palmy, Martinsicuro - Itálie, 12.6.2011 Obsahuje fotku
Mimochodem takhle nejak to vypada kdyz pestujete ze semen Bacha aby z toho nebyla zavislost. Prvni fotka... vpravo sam si nejsem jisty, jestli phoenix, vedle vepredu 2x chamaerops, vedle washingtonie, vzadu 2x butie, ktere vyklicily cca po... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika