Příspěvky uživatele - 224.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradíte co s broskvoněma, 25.7.2014
Vinohradnícke broskyne vyžaduju minimálnu starostlivosť a obrazia aj ked ich vypílime a necháme koren.Na jedenie nič moc, ale kompoty v zime miluje celá rodina, sú dobré.Rozhodne nechať, trochu vyopatrovať a prisadiť k nim kúpené stromky.
Brambory ještě nevylezly, 5.5.2014
 A obracal ste ich kazdy druhy den o 180 stupnov? Oni narastu, asi im treba viac casu. Bola dost zima. Ked sa rozbehnu, nebudete verit ako rychlo idu.
Redukcia plodov na mladých stromov, 5.5.2014
Ono to je trosku ina tema, ale pricip ten isty. Moj otec raz pretrhal mrkvu v polovici policka a zeny hromzili a skoro plakali. "Este ze zostala ta druha, nepretrhana". Hadajte, kto sa smial na jesen?
Zapraveni pisku do zeminy, 5.5.2014
plna tatra bieleho kremiciteho
Vadi postrikani vodou?, 30.3.2014
Kratkodobo nie. Dlhodobo ano. Ak mate studnu, casto je voda extremne tvrda plna uhlicitanov (ja taku mam) a toto moze skodit niektorym kyslomilkam. Hlavne ak cez leto cez najvacsie tepla ejete na vase kriky vodu den co den. Stoji za to urobit zavlahu... celý příspěvek >
Hnojení trávníku, 30.3.2014
Ano, kristalon je relativne drahe hnojivo. Aby ta vysoka cena tak nekricala, odporuca sa velmi mala davka, ale o to castejsie. Reklama, ze je to na zalievku hnojiva 500 L, dava niekomu pocit vydatneho hnojiva. Uz sa nepovie, ze davka je velmi nizka.... celý příspěvek >
Ako sa zabviť škodcov na kôre stromu, 30.3.2014
Su riasy aj lisajniky neskodne, ale mozu indikovat nevhodne prostredie. Vlhko, malo priestoru, zla klima. Toto moze vadit niektorym stromkom co su citlive. Ako napriklad marhule.
Buxus, 30.3.2014
Hovori sa, trpezlivost ruze prinasa. Takto blizko sa nesadia ani ked chcete zivy plot. Tam sa dodrzuje rozostup 50 cm. 15 cm je mozno vyhodou pre 2 roky.    potom si rastliny zacnu zavadzat a vyznamne to zbrzdi ich rast. Mam buxus 10... celý příspěvek >
Hnojení trávníku, 30.3.2014
..hnojim pred dazdom. Nikdy nie pri vysokych teplach.
Buxus, 29.3.2014
zvlast!!! Buxus moze vyrast v mohutny ker. Ani ceresnu ani jablon nesadite 3 vedla seba. Mozno tak papriky, ale tie potom trpia len jedno leto...
Drtič větví Vares Shark, 25.3.2014
Poradte stroj skor mensi, dobre skladovatelny, a menej vykonny (mensia spotreba), ale efektivny na tenke nerovne konariky, aj bohate olistene,  napr. z vrby, byliny, okrasnu vysoku travu, popinavy vinic a brectan. Hrube necham uschnut a... celý příspěvek >
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 11.10.2013
Zdravím, viemi niekto poradiť, či pri polykaronáte nedochádza k uvoľňovaniu škodlivých látok do prostredia skleníka. Myslím tým, keď sa slniečko oprie do plastu. ďakujem za reakcie. 
Choroba rajce, 11.5.2013
Mirek, moje rajciny su podobne. Boli dlho v malych nadobach v chudobnom substrate. Azda sa z toho dostanu. Minuly rok som ich stihol presadit do vacsich nadob s bohatym substratom a boli omnoho silnejsie a lepsie vyfarbene. Tento rok som ich mal v... celý příspěvek >
Závlaha - aplikace tekutých hnojiv, 11.5.2013
Kupil som aplikator od fi Floraservis. Najprv som si myslel, ze mi to zbalili nie kompletne, ale potom som zistil, ze je to komplet, iba original nepodarok vyrobok. Aplikator hnojiva sa spusta tak, ze sa nasadi na polcolovu rychlospojku. Nema ziaden... celý příspěvek >
Hnojení na list - kdy a čím?, 11.5.2013
Ake mate skusenosti s hnojenim na list kristalonom? V navode sa pise, ze je vhodny aj na list, ale nie je navod pripravy, iba na zalievku. Je koncentracia na list rovnaka ako na zalievku? 
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika