Příspěvky uživatele - 39.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosba o určení stromku, 25.6.2023 Obsahuje fotku
Po cca 3/4 roku vkládám aktuální foto ořešáku.  1. Dotaz, prosba: je dobré ke, stromku dát podpůrný kůl, zdá se že se kmen naklání k jedné straně? 2. Je možné udržet výšku stromku na cca 2 metry střihem? Bude tak nízký strom... celý příspěvek >
Prosba o určení stromku, 17.9.2022
Spch: ok, díky, udělám to a po čase (možná bude výsledek až příští rok) napíšu, jak to dopadlo...🙂
Prosba o určení stromku, 17.9.2022
Díky za odpovědi. Ještě další dotaz, prosba: Po týdnu se ty hnědočervené fleky na listech rozšířily a jsou i dalších listech. Jde tomu napadení nějak předejít? A co to vlastně je? Díky za případné odpovědi.
Prosba o určení stromku, 12.9.2022
Jj, díky, to bude ono. V tom samém místě jsem před dvěma lety vložil do země semena dřezovce a všude v okolí jsou jasany, tak jsem předpokládal buď dřezovec nebo jasan. Ořech je vzdálen cca 30 m. Asi veverka...
Prosba o určení stromku, 11.9.2022 Obsahuje fotku
Zrdravím čtenáře. Prosím o určení stromku na obrázku. Mohl by to být dřezovec trojtrnný, nebo možná jasan? Díky.
Pámelník - jak se ho zbavit, 29.4.2022
Díky za příspěvek, zvážím to... Zároveň omluva čtenářům za chyby v úvodním dotazu (herbidid a soutava🙁).
Pámelník - jak se ho zbavit, 29.4.2022
Ne netu jsem našel postup, jak se zbavit pámelníku bílého: Před zimou ořezat a částečně vykopat nadzemní část keře (spíše soustavy keříků pod zemí propojených). Na jaře, až vyraší nad zem stonky s listy, postřik listů herbididem. Dotaz,... celý příspěvek >
Okrasná moruše?, 23.5.2018
Já vám rozumím, že přeroubování jde, to samozřejmě ano. Jenže tady moruše vymizely a nemáme roub. Ale máte dobrý nápad na více odrůd, takže asi zůstane a budeme hledat rouby. Nový stromek půjde kousek vedle, škoda, že zahrada není nafukovací. ... celý příspěvek >
Oranžové "mrchy", 23.5.2018
Dobrý večer, prosím o pomoc s určením oranžových sviní, co máme na celeru, česneku, bramborách i v trávě na merlíku. Jsou to malí červíci s nožičkami, asi půl centimetru velcí, visí na listech v grancích, jak se s tím pomele tak jsou dost rychlí.... celý příspěvek >
Okrasná moruše?, 23.5.2018
Děkuji vám všem za reakce, byli jsme se podívat zahradnictví a asi vyhraje nový stromek. Já jsem se jako dítě moruší najedla dost, ta chuť je výborná. Manžel je nikdy nejedl, spousta lidí to vůbec nezná a v okolí jediná moruše byla pokácena snad před... celý příspěvek >
Okrasná moruše?, 20.5.2018
Dobrý den, máme moruši pár let. Nejdříve ji měli na zahradě manželovi rodiče, ale protože neplodila, chtěli ji podřezat. Vždy odkvetla a pak nic. My jsme ji chtěli zachránit a proto jsme ji, ač už větší stromek, přesadili na naši zahradu. Stalo... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 6.5.2018
Dobrý den,   papriky máme v pařeništích od 22.4. Každý rok dávám sazenice na záhony o něco dříve, tak nějak o 7-10 dní. Loni nám zmrzlo všechno, 35 rajčat, okurky, cukety. papriky se vzpamatovaly. Včera jsem zbytek paprik a všechny rajčata... celý příspěvek >
Česnek Štěpán, 5.11.2017
Dobrý den, máte někdo zkušenost s pěstováním česneku Štěpán? Je od firmy Semo.  Děkuji, Monika
Prosba o určení rostlin, 6.7.2017
Mocí díky všem za reakce, hlavně KUKY. Jěště bych se zeptal: bývá normální, že v těch substrátech je tolik plevele?
Prosba o určení rostlin, 6.7.2017 Obsahuje fotku
Prosím o určení rostlin, které vyrostly samovolně ze substrátu, zakoupeného v supermarketu. Původní záměr bylo: zasazení a pěstování petůnií.. :)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika